Zamów z darmową dostawą do sklepu Decathlon i odbierz już za 1H!
Sprawdza się w sporcie – Decathlon
Sprawdza się w sporcie

Nie przebiegniemy za ciebie maratonu ale...

… MAMY SPRAWDZONY SPRZĘT

Nie oszukujmy się – nie wykręcimy za Ciebie lepszych wyników, nie zrobimy kolejnego treningu, ale… lżejszy czekan, wygodniejsza rama czy buty dynamizujące wybicie mogą Ci w tym pomóc. W tym widzimy naszą rolę. Dlatego wraz ze specjalistami i sportowcami ulepszamy sprzęt, wprowadzamy wciąż nowe technologie, testujemy kolejne rozwiązania. Po prostu ulepszamy Twój sport.

Pewność siebie

BUTY
KIPRUN KD PLUS

Wybiegasz w przyszłość myślami o maratonie? I bardzo dobrze! Sprawdź się na dystansie 42,195 km w butach od Kalenji by Decathlon.

PIANKA KALENSOLE
Zwiększa dynamikę biegu

SYSTEM K-RING
Zapewnia amortyzację na 1000 km

TECHNOLOGIA SEAMLESS
Niweluje ryzyko podrażnień.

buty
buty
buty
buty

Jak wygląda droga
do
wysokiej jakości
produktów?

Kreślimy projekty 1.

Produkujemy sprzęt dla 78 sportów sygnowanych markami „by Decathlon”, czyli Quechua, Kalenji, B’Twin czy Nabaiji. Każda praca nad nowym produktem zaczyna się od szkicu na kartce papieru lub w programie graficznym. Już na starcie podejmujemy mnóstwo decyzji. Na przykład, gdzie przebiegać ma szew, jaka ma być oddychalność, ile ma ważyć, o kolorze już nie wspominając.

Szkic

Tworzymy prototypy 2.

Prototyp, czyli pierwszy model nowego sprzętu lub innowacyjnej technologii. Nie zawsze musi to być cały produkt. Czasami zaczynamy od podeszwy i znajdującego się w niej systemu lub po prostu materiału, z którego docelowo wykonany zostanie nasz plecak. Praca na tych pojedynczych elementach pozwala nam szybciej przejść do kolejnego etapu – testów.

Prototypy

Testujemy jakość 3.

Sprawdzamy, czy efekt pracy projektantów odpowiada na Wasze potrzeby. Zanim produkt trafi na półki sklepów Decathlon, testujemy m.in. czy jest gotowy na różne warunki atmosferyczne lub sytuacje z życia wzięte.Dla naszych inżynierów próby odporności kurtki na wiatr czy przyczepności obuwia to codzienność.

Jakość

Wszystko od nowa 4.

Jeśli jesteśmy zadowoleni z prototypu, to zabieramy się za testowanie gotowego produktu. W innym wypadku wprowadzamy poprawki i wracamy do początku. Jednak, nawet gdy wszystko przebiega pomyślnie, to i tak nasza praca nigdy się nie kończy. Zaraz po wprowadzeniuproduktu na rynek, zakasujemy rękawy i myślimy, co zrobić, aby był jeszcze lepszy.

  • 01
  • 02
  • 03
  • 04
  • 05