DOMYOS 11450

Bardzo cicha bieżnia niewymagająca montażu

Bieżnia Soft Walk 8

Przeznaczenie: do powrotu i utrzymania formy dzięki chodzeniu z umiarkowaną prędkością. Ta zmechanizowana i bardzo cicha bieżnia treningowa nie wymaga montażu. Jest kompaktowa, przez co jej przechowywanie jest łatwiejsze.

Niestety, zapas tego produktu wyczerpał się

Kod produktu : 8288628
INFORMACJE TECHNICZNE
PAS BIEGOWY

Powierzchnia bieżni do marszu Soft Walk 8 (40x100 cm) jest dostosowana do osób, które chcą powrócić do aktywności fizycznej, uprawiania sportu lub chcą utrzymać formę dzięki marszowi przy niedużej prędkości.

MOC SILNIKA I MAKSYMALNA PRĘDKOŚĆ

Silnik bieżni Soft Walk 8 jest nie tylko wystarczająco mocny (1,25 KM - moc ciągła) dla aktywnego chodu, ale także najcichszy na rynku (około 60db w trakcie użytkowania).

Prędkość od 0,5 do 8 km / h.
Nasz model Soft Walk 8 zapewnia spokojny start gwarantujący bezpieczeństwo i komfort.

WYŚWIETLACZ

Bieżnia do chodzenia Soft Walk 8 posiada wyświetlacz z dużym ekranem, który ułatwia odczytywanie 4 podstawowych funkcji: czas, prędkość, pokonany dystans, spalone kalorie.

Składanie i przechowywanie

Bieżnia Soft Walk 8 jest bardzo kompaktowa; jej składanie jest proste - możesz przechowywać ją np. pod łóżkiem. Jej system składania oraz wymiary zostały opracowane przez zespoły naszych projektantów, co miało na celu zagwarantowanie najlepszego kompromisu pomiędzy kompaktowością i stabilnością.
Warto wiedzieć: im bardziej bieżnia jest kompaktowa, tym większe jest ryzyko utraty stabilności podczas treningu. Bieżnia do chodzenia Soft Walk 8 zapewnia najlepszy kompromis tych dwóch potrzeb.

RADA DOT. SKŁADANIA I PRZECHOWYWANIA BIEŻNI

Jeśli chcesz złożyć bieżnię, odkręć system szybkiego blokowania, który znajduje się z przodu bieżni. Następnie opuść wyświetlacz na pas biegowy.
Bieżnia do chodzenia Soft Walk 8 posiada z przodu rolki transportowe ułatwiające jej przesuwanie.

PORADY DOT. OPTYMALIZACJI KOMFORTU PODCZAS TRENINGU

Dzięki ustawieniu bieżni na macie zwiększymy jej stabilność, zmniejszymy drgania i hałas oraz ochronimy naszą podłogę. Proponujemy Domyos Training Mat.Noszenie dopasowanych do budowy ciała i poziomu zaawansowania butów z amortyzacją zapewni komfort podczas treningu.

RADA DOT. ODPOWIEDNIEGO USTAWIENIA NA BIEŻNI

W celu rozpoczęcia treningu należy stanąć po bokach pasa i ustawić prędkość pasa na 0,5 km/h. Następnie należy stanąć na środku pasa bieżni. Możesz zacząć swój trening!

SERWIS POSPRZEDAŻOWY / POMOC TECHNICZNA / INSTRUKCJA OBSŁUGI

Zapraszamy na naszą stronę www.domyos.com w celu:
- Zapoznania się z warunkami gwarancji Twojego produktu
- Poznania sposobu montażu, regulacji lub użytkowania Twojego produktu
- Rozwiązania problemu technicznego
- Ściągnięcia instrukcji obsługi bieżni

NASZE ZOBOWIĄZANIA
Gwarancja 5 lat na konstrukcję, 2 lata na części. Serwis posprzedażowy: informacje na domyos.pl.
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON