DOMYOS

Lekko rozciągliwa bluza zapewnia większy komfort!

Bluza do fitnessu

Przeznaczenie: do gimnastyki dla niemowląt. Ta bluza została wykonana z materiału z dodatkiem elastanu, który zwiększa swobodę ruchów podczas gimnastyki dla maluchów.

Niestety, zapas tego produktu wyczerpał się

Kod produktu : 8365880
INFORMACJE TECHNICZNE
Czym jest gimnastyka dla niemowląt? Jest to zabawa połączona z gimnastyką: dziecko pozostające cały czas pod opieką instruktora ma do przejścia przygotowany z odpowiednich materiałów tor przeszkód. Te tory są wykonane z różnych przeszkód, których wielkość jest dostosowana do wzrostu małych dzieci (belki, stopnie, równie pochyłe, drążki równoległe, tunele, walce...). Dzieci mogą swobodnie po nich się wspinać, zjeżdżać, skakać i chodzić przy utrzymaniu równowagi.
Jakie korzyści zapewnia gimnastyka dla niemowląt? Gimnastyka dla niemowląt wspiera rozwój psychomotoryczny małych dzieci, a w szczególności ich koordynację i zmysł równowagi.
Jaki jest najlepszy strój do gimnastyki dla niemowląt? Wygodny i miękki strój, odpowiedni do danej pory roku: koszulka i spodenki lub spodnie wykonane z miękkiej dzianiny oraz bluza lub dres, które ogrzeją dziecko po wejściu na salę. Dzięki miękkim butom Domyos dziecko nie będzie się ślizgać na sprzęcie sportowym.
Bluza na zamek chroniąca przed zimnem podczas gimnastyki dla niemowląt i innej aktywności sportowej Bluza z kapturem i kieszeniami.
Niewielka domieszka elastanu zwiększa swobodę ruchów dziecka podczas zajęć.
Ściągacz w dole ubrania i przy mankietach.

Ciepła bluza (ale trochę mniej niż ubranie z drapanego moltonu).

Nadruk łączy ubranie z resztą kolekcji
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Test Produktu To ubranie poddaliśmy licznym testom prania i suszenia, które miały na celu sprawdzenie utrzymania się jakości koloru i fasonu. Te testy przeprowadzane regularnie przez zewnętrzne laboratorium potwierdzają wysoką jakość naszych produktów.
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON