DOMYOS

Ciepła bluza z moltonu z nadrukiem!

Bluza do fitnessu

Przeznaczenie: do gimnastyki dla niemowląt. Ta ciepła bluza jest niezbędnym elementem stroju sportowego dla maluchów. Miękki molton, idealny dla małych dzieci! Szerokie rozpięcie przy ramieniu ułatwia zakładanie ubrania

Kolor : Miętowy

Niestety, zapas tego produktu wyczerpał się

Kod produktu : 8366373
INFORMACJE TECHNICZNE
Czym jest gimnastyka dla niemowląt?

Jest to zabawa połączona z gimnastyką: dziecko pozostające cały czas pod opieką instruktora ma do przejścia przygotowany z odpowiednich materiałów tor przeszkód. Te tory są wykonane z różnych przeszkód, których wielkość jest dostosowana do wzrostu małych dzieci (belki, stopnie, równie pochyłe, tunele, walce, itp.). Mogą one swobodnie po nich się chodzić, biegać, skakać wspinać się, turlać przy utrzymaniu równowagi.

Jakie korzyści zapewnia gimnastyka dla niemowląt?

Gimnastyka dla niemowląt wspiera rozwój psychomotoryczny małych dzieci, a w szczególności ich koordynację i zmysł równowagi.

Jaki jest najlepszy strój do gimnastyki dla niemowląt?

Wygodny i miękki strój, odpowiedni do danej pory roku: koszulka i spodenki lub spodnie wykonane z miękkiej dzianiny oraz bluza lub dres, które ogrzeją dziecko po wejściu na salę. Dzięki miękkim butom Domyos dziecko nie będzie się ślizgać na sprzęcie sportowym.

Klasyczna i stylowa bluza z nadrukiem do gimnastyki i innej aktywności sportowej

Motywy i kolory dostosowane do potrzeb dzieci.

Prosta bluza zakładana przez głowę.
Ciepły materiał chroni dzieci przed zimnem przed zajęciami, w ich trakcie i po ich zakończeniu.

NASZE ZOBOWIĄZANIA
Test Produktu To ubranie poddaliśmy licznym testom prania i suszenia, które miały na celu sprawdzenie utrzymania się jakości koloru i fasonu. Te testy przeprowadzane regularnie przez zewnętrzne laboratorium potwierdzają wysoką jakość naszych produktów.
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON