KALENJI

Kieszeń na smartfona i przejście na słuchawki.

Bluza ElioKplay

Przeznaczenie: dla mężczyzn uprawiających bieganie w zimne dni. Kalenji opracowało innowacyjną bluzę, która pozwala swobodnie nosić przy sobie smartfon. Posiada ona na lewym ramieniu kieszeń na telefon oraz przejście na słuchawki.

Niestety, zapas tego produktu wyczerpał się

Kod produktu : 8367679
INFORMACJE TECHNICZNE
Kieszeń na SMARTFONA Ta bluza ElioKPlay posiada kieszeń, która umożliwia swobodne i bezpieczne przechowywanie smartfona podczas biegu.
Kaptur Wygodny kaptur chroni głowę przed zimnem
Przejście na słuchawki By ułatwić sobie bieganie z muzyką i noszenie słuchawek, bluza ElioKPlay posiada przejście na kabel na wysokości ramienia nad kieszenią. Co więcej, podczas biegania, słuchawki mogą wypaść, dlatego pomyśleliśmy nad umieszczeniem 2 szlufek na wysokości kołnierza, by słuchawki nie mogły spadać.
Izolacja termiczna Ta bluza korzysta z technologii Stratermic, która umożliwia ochronę przed zimnem. Posiada otwory na kciuki, by lepiej chronić przedramiona.
Widoczność Ubranie posiada elementy odblaskowe wszyte z przodu (suwak), z tyłu (na wysokości szyi) i na ramionach (strzałka na ramieniu).
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Test Produktu Ubranie było testowane zarówno w laboratorium, jak i w terenie przez sportowców na każdym poziomie zaawansowania. Wszyscy testerzy docenili komfort w czasie treningu w zimne dni. Emmanuel (szef produktu odzież męska Kalenji)
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON