KALENJI

Biegaj zawsze w dobrej temperaturze!

Bluza EVOLUTIV TRAIL

Przeznaczenie: dla kobiet biegających w zimne dni podczas treningów lub na zawodach. Idealna bluza do biegania w naturze w chłodne i zimne dni. Pozwala biegaczowi regulować temperaturę ciała w zależności od ukształtowania terenu i zmian pogody.

Niestety, zapas tego produktu wyczerpał się

Kod produktu : 8367365
INFORMACJE TECHNICZNE
Wentylacja na życzenie Dla osób, które szybko rozgrzewają się podczas biegania na przedramionach i klatce piersiowej zostały umieszczone proste, intuicyjne oraz wydajne systemy wentylacji. Przedramiona można całkowicie odkryć (pozostaje podmankiet z pierwszej warstwy).
System wentylacji na klatce piersiowej dostosujesz do swoich potrzeb: całkowicie zamknięty, chroniący szyję, ale odkrywający klatkę piersiową, odkrywający szyję i klatkę piersiową.
Ścieśnianie Bluza posiada na wysokości paska gumkę z silikonem, przez co lepiej chroni przed zimnem i jednocześnie zapewnia odpowiednią swobodę ruchu. Ten system podtrzymuje także ubranie i ułatwia przenoszenie telefonów i żeli w kieszeniach.
Opis kieszeni - mała, zasuwana kieszeń z boku na smartfon (140 x 70 mm) lub żele.
- duża, zasuwana kieszeń na plecach na czapkę, rękawiczki, itp.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Test Produktu Ubranie było testowane zarówno w laboratorium, jak i w terenie przez sportowców na każdym poziomie zaawansowania. Wszystkie testujące je osoby doceniły jego dostosowanie do trwających wiele godzin biegów w chłodne lub zimne dni, a także możliwość wygodnego odkrycia się (lub zakrycia) w zależności od pokonanego dystansu, ukształtowania terenu czy warunków pogodowych.
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON