DOMYOS

Dwukolorowa bluza, stójka z materiału french terry

Bluza na suwak

Przeznaczenie: do zapewnienia ciepła przed gimnastyką w szkole, w trakcie i po jej zakończeniu. Ta zasuwana bluza wykonana została z materiału french terry. Posiada kieszenie i ściągacze przy mankietach i u dołu ubrania. Jest idealna na rozgrzewkę lub rozciąganie Giętki materiał.

Niestety, zapas tego produktu wyczerpał się

Kod produktu : 8351577
INFORMACJE TECHNICZNE
Bluza z french terry na zajęcia fitness! Ta zasuwana bluza wykonana została z materiału french terry (niedrapany molton z pętelkową, miękką tkaniną od spodu).

Dwie kieszenie pozwolą ochronić ręce przed zimnem i pomieszczą kilka rzeczy osobistych.
Posiada ładne wykończenie mankietów oraz w dole ubrania.
Koncepcja produktów tekstylnych do gimnastyki w szkole i fitnessu dla dzieci w wieku od 5 do 14 lat: Gama ubrań tekstylnych została opracowana z myślą o regularnych zajęciach gimnastyki w szkole oraz fitness dla dzieci (łagodna gimnastyka, stretching, ujędrnianie, wzmacnianie mięśni). Jest idealna dla osób, które chcą zachować formę oraz dbać o zdrowie.

Zespoły projektowe Domyos opracowują dla Ciebie idealną równowagę między miękkością a oddychalnością.

Nasze modele są poddawane testom użytkowania. Regularnie je dopracowujemy dzięki licznym opiniom Klientów.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Test Produktu To ubranie poddaliśmy licznym testom prania i suszenia, które miały na celu sprawdzenie utrzymania się jakości koloru i fasonu. Te testy przeprowadzane regularnie przez zewnętrzne laboratorium potwierdzają wysoką jakość naszych produktów.
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON