WED'ZE koniec serii mobile

"Ciepło wełny, no i ta miękkość"

Narty i snowboard_35 Narty i snowboard_35 - Bluza narciarska damska MID WOOL WED'ZE - Sporty zimowe
Narty i snowboard_35

KURTKA WEWNĘTRZNA NARCIARSKA MID WOOL WEDZE DAMSKA BIAŁA WED'ZE

WED'ZE
Przeznaczenie: dla narciarki i snowboardzistki poszukującej dodatkowego źródła ciepła, kurtki, dzięki której jej skóra pozostanie sucha. W trakcie jazdy bardzo ważne jest by sportowiec był suchy i by było mu ciepło. Midwool w 20% jest wykonana z wełny, która zapewnia i miękkość i suchą skórę, które są istotne dla odpowiedniej jazdy...

Wybierz rozmiar

Wybierz rozmiar

Decathlon

do 119zł99 -29 %

od 84zł99*

DecathlonDeeeTaxMentionAfterPrice /

Sprawdź dostępność w Twoim sklepie.

Od 25/12/2015 do

** Od 24/12/2015 do

** WYPRZEDAŻE od 24/12/2015 do i do wyczerpania zapasów!

od i do wyczerpania zapasów

*Produkt po obniżonej cenie

od i do wyczerpania zapasów

*Produkt po obniżonej cenie

* Cena od 25/12/2015 i do wyczerpania zapasów!
Kod produktu : 8283806
INTERNAUCI OGLĄDALI RÓWNIEŻ
INFORMACJE TECHNICZNE
Wełna W ostatnich latach wełna przeszła niezwykłą metamorfozę. Jest naturalna, ciepła, miękka, oddychająca, rozciągliwa i bezzapachowa, co sprawia, że jest doskonałym materiałem do produkcji ubrań do uprawiania sportów zimowych. Wełna użyta do wykonania midwool nie drapie, jest łatwa w utrzymaniu, reguluje temperaturę i ogranicza brzydkie zapachy, tak często powstające podczas noszenia materiałów syntetycznych.
Kaptur Ciepły i miękki kaptur zapewnia dodatkową izolację termiczną. Ogrzewa i chroni przed zimnem szyję i kark, nawet jeśli zdejmiesz kaptur. Miękki materiał użyty od wewnątrz kaptura daje miłe wrażenie w dotyku. Dwa sznurki do regulacji to precyzyjne dopasowanie, które zwiększa izolację głowy w każdych warunkach pogodowych..
Zalecenia dotyczące użytkowania Podczas jazdy na nartach ważne jest odpowiednie ubranie.
Zalecamy stosowanie zasady 3 warstw, co pozwoli Ci zachować suchą i ciepłą skórę. Ta zasada jest prosta: należy zakładać 3 warstwy ubrań (każda z nich ma specjalną funkcję). Bielizna oraz kurtka wewnętrzna odprowadzają wilgoć oraz utrzymują ciepło. Kurtka narciarska chroni przed niesprzyjającymi warunkami pogodowymi. Wszystkie te warstwy muszą być oddychające, by odprowadzać wilgoć.
Informacja umożliwiająca porównanie wpływu produktów na środowisko Wpływ produktu na środowisko mierzony jest na całej długości jego cyklu życia za pomocą różnych wskaźników.
Ogólna informacja ABCDE opracowywana jest po to, by ułatwić klientom rozpoznanie bardziej ekologicznych produktów dzięki możliwości zestawienia ze sobą tego samego rodzaju produktów (koszulki, spodnie, plecaki, itp).

Decathlon dobrowolnie przedstawia oznakowania ekologiczne.
Więcej informacji na: http://sustainability.decathlon.com/
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Test Produktu Materiały poddajemy testom laboratoryjnym: materiały, suwaki, sznurki, systemy regulacji... Końcowy produkt jest testowany przez zespół zewnętrznych testerów w 100% sprawdzających nasze produkty w rzeczywistych warunkach.
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON