WED'ZE koniec serii mobile

"Ciepło wełny, no i ta miękkość"

Narty i snowboard_35 Narty i snowboard_35 - Bluza narciarska damska wewnętrzna WED'ZE - Sporty zimowe
Narty i snowboard_35

KURTKA WEWNĘTRZNA NARCIARSKA MID WOOL WEDZE DAMSKA RÓŻOWA WED'ZE

WED'ZE
Przeznaczenie: dla narciarki i snowboardzistki poszukującej dodatkowego źródła ciepła, kurtki, dzięki której jej skóra pozostanie sucha. W trakcie jazdy bardzo ważne jest by sportowiec był suchy i by było mu ciepło. Midwool w 20% jest wykonana z wełny, która zapewnia i miękkość i suchą skórę, które są istotne dla odpowiedniej jazdy...

Wybierz rozmiar

Wybierz rozmiar

Decathlon

do 119zł99 -42 %

od 69zł99*

DecathlonDeeeTaxMentionAfterPrice /

Sprawdź dostępność w Twoim sklepie.

Od 30/09/2016 do

** Od 30/09/2016 do

** WYPRZEDAŻE od 30/09/2016 do i do wyczerpania zapasów!

od i do wyczerpania zapasów

*Produkt po obniżonej cenie

od i do wyczerpania zapasów

*Produkt po obniżonej cenie

* Cena od 30/09/2016 i do wyczerpania zapasów!
Kod produktu : 8313104
INTERNAUCI OGLĄDALI RÓWNIEŻ
INFORMACJE TECHNICZNE
Wełna W ostatnich latach wełna przeszła niezwykłą metamorfozę. Jest naturalna, ciepła, miękka, oddychająca, rozciągliwa i bezzapachowa, co sprawia, że jest doskonałym materiałem do produkcji ubrań do uprawiania sportów zimowych. Wełna użyta do wykonania kurtki midwool nie drapie, jest łatwa w utrzymaniu, reguluje temperaturę i ogranicza powstawanie brzydkich zapachów, co zdarza się w ubraniach z materiałów syntetycznych.
Kaptur Ciepły i miękki kaptur zapewnia dodatkową izolację termiczną. Ogrzewa i chroni przed zimnem szyję i kark, nawet jeśli zdejmiesz kaptur. Miękki materiał użyty od wewnątrz kaptura daje miłe wrażenie w dotyku. Dwa sznurki do regulacji to precyzyjne dopasowanie, które zwiększa izolację głowy w każdych warunkach pogodowych..
Zalecenia dotyczące użytkowania Z uwagi na zmienną pogodę warto ubierać się warstwowo. Jednak, trzeba zwrócić uwagę na rodzaj wybieranych ubrań: ubranie techniczne i oddychające (odprowadzające wilgoć) powinno przylegać do skóry; druga warstwa powinna ogrzewać i izolować ciało - polarowy materiał (oddychający i izolujący) jest doskonałym rozwiązaniem; ostatnia warstwa to wodo- i wiatroszczelne ubranie, które ochroni Ciebie w niepogodę.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Test Produktu Materiały poddajemy testom laboratoryjnym: materiały, suwaki, sznurki, systemy regulacji... Końcowy produkt jest testowany przez zespół zewnętrznych testerów w 100% sprawdzających nasze produkty w rzeczywistych warunkach.
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON