WED'ZE

CIEPŁA, MIĘKKA I ROZCIĄGLIWA

Bluza narciarska męska MIDHOODIE AUDIO

Przeznaczenie: dla narciarza i snowboardzisty uprawiającego feestyle, który poszukuje dodatku ciepła oraz dużej swobody ruchu. Kurtka Mid Hoodie zapewnia miękkość i ciepło. Jej rozciągliwy materiał gwarantuje duży komfort. Jej nowoczesny styl będzie zauważalny na stoku oraz poza nim.

Niestety, zapas tego produktu wyczerpał się

Kod produktu : 8282732
INFORMACJE TECHNICZNE
SKŁAD PRODUKTU Ciepły i syntetyczny materiał z wytrzymałych i miękkich włókien jest łatwy w utrzymaniu i posiada bardzo dobre właściwości termiczne (nie gniecie się ani nie marszczy). Bawełna zapewnia miękkość oraz przyjemność z noszenia ubrania.
Elastan gwarantuje "elastyczność" ubrania a przez to bardzo dużą swobodę ruchu.
WYTRZYMAŁOŚĆ Wiemy, ile zużywamy energii podczas każdego wypadu na stok... Dlatego wyjątkowo ważny jest dla nas odpowiedni wybór elementów, z których wykonujemy nasze produkty. Wytrzymałość materiałów oraz ich połączenia zostały sprawdzona podczas wielodniowych testów, które okazały się bardzo pouczające!
ZALECENIA DOTYCZĄCE UŻYTKOWANIA Z uwagi na zmienną pogodę warto ubierać się warstwowo. Jednak, trzeba zwrócić uwagę na rodzaj wybieranych ubrań: ubranie techniczne i oddychające (odprowadzające wilgoć) powinno przylegać do skóry; druga warstwa powinna ogrzewać i izolować ciało - oddychający i izolujący materiał jest doskonałym rozwiązaniem; ostatnia warstwa to wodo- i wiatroszczelne ubranie, które ochroni Ciebie w niepogodę.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Test Produktu Wszystkie ubrania od Wed'ze ® są projektowane i opracowywane w dolinie leżącej u stóp Mont-Blanc. Następnie są testowane w takich warunkach, które można spotkać podczas jazdy na nartach (w padającym śniegu, w zimnie, w puchu…) Zespoły projektowe zapewniają, że program, dla którego dany produkt został opracowany, w pełni odpowiada jego użyciu w terenie
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON