WED'ZE

Ciepło wełny, miękkość jako dodatek

Bluza narciarska męska MIDWOOL

Przeznaczenie: dla narciarza lub snowboardzisty poszukującego kurtki wewnętrznej z kapturem. Kurtka wewnętrzna Midwool dzięki kapturowi i 20% wełny gwarantuje ciepło i miękkość, które są ważne podczas jazdy na nartach.

Niestety, zapas tego produktu wyczerpał się

Kod produktu : 8282360
INFORMACJE TECHNICZNE
Wełna W ostatnich latach wełna przeszła niezwykłą metamorfozę.
Wełna jest ciepła, miękka, oddychająca, rozciągliwa i bezzapachowa, co sprawia, że jest ona doskonałym materiałem do ubrań stworzonych do uprawiania sportów zimowych.
Wełna użyta do wykonania midwool nie drapie, jest łatwa w utrzymaniu, reguluje temperaturę i ogranicza brzydkie zapachy, tak często powstające podczas noszenia materiałów syntetycznych.
Kaptur Ciepły i miękki kaptur zapewnia dodatkową izolację termiczną. Jest obniżony, dzięki czemu ogrzewa i ochrania szyję i kark.
Materiał wewnętrzny zapewnia niezwykle miłą miękkość. Dwa sznurki do regulacji to precyzyjne dopasowanie, które zwiększa izolację głowy w każdych warunkach pogodowych..
Kieszenie 2 zasuwane kieszenie, by ręce zawsze miały ciepło, ale również, by schować tam potrzebne rzeczy
Solidność Wiemy, ile zużywamy energii podczas każdego wypadu na stok... Dlatego wyjątkowo ważny jest dla nas odpowiedni wybór elementów, z których wykonujemy nasze produkty. Wytrzymałość materiałów oraz ich połączeń została sprawdzona podczas wielodniowych testów, które okazały się bardzo pouczające!
Zalecenia dotyczące użytkowania Podczas jazdy na nartach ważne jest odpowiednie ubranie.
Zalecamy stosowanie zasady 3 warstw, co pozwoli Ci zachować suchą i ciepłą skórę. Ta zasada jest prosta: należy zakładać 3 warstwy ubrań (każda z nich ma specjalną funkcję). Bielizna oraz kurtka wewnętrzna odprowadzają wilgoć oraz utrzymują ciepło. Kurtka narciarska chroni przed niesprzyjającymi warunkami pogodowymi. Wszystkie te warstwy muszą być oddychające, by odprowadzać wilgoć.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Test Produktu Wszystkie ubrania od Wed'ze są projektowane i opracowywane w dolinie leżącej u stóp Mont-Blanc. Następnie są testowane w takich warunkach, które można spotkać podczas jazdy na nartach (w padającym śniegu, w zimnie, w puchu). Zespoły projektowe zapewniają, że program, dla którego dany produkt został opracowany, w pełni odpowiada jego użyciu w terenie.
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON