DOMYOS

Wygodna bluza z kapturem z mikropolaru

Bluza z kapturem ciepła

Przeznaczenie: do zapewnienia ciepła przed treningiem, w trakcie i po jego zakończeniu. Bardzo ciepła i wygodna bluza z kapturem. 2 zasuwane kieszenie; otwory na kciuk pozwalają podtrzymać rękawy podczas treningu; sznurek ściągający w kapturze.

Niestety, zapas tego produktu wyczerpał się

Kod produktu : 8367366
INFORMACJE TECHNICZNE
Koncepcja produktów Gym & Pilates Koncepcja produktów Gym & Pilates: Gama została opracowana z myślą o regularnych zajęciach Gym & Pilates o umiarkowanej intensywności (łagodna gimnastyka, stretching, ujędrnianie, wzmacnianie mięśni). Jest idealna dla osób, które chcą zachować formę oraz dbać o zdrowie i swoją sylwetkę. Zespoły projektowe Domyos opracowują dla Ciebie idealną połączenie komfortu, ciepła i rozciągliwości. Nasze modele są poddawane testom użytkowania. Regularnie je dopracowujemy dzięki licznym opiniom Klientów.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Test Produktu To ubranie poddaliśmy licznym testom prania i suszenia, które miały na celu sprawdzenie utrzymania się jakości koloru i fasonu. Te testy przeprowadzane regularnie przez zewnętrzne laboratorium potwierdzają wysoką jakość naszych produktów.
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON