TRIBORD koniec serii mobile

Bardzo wygodny boardshort

Surf_45 Surf, Wakeboard - Boardshort XW16 Synaps TRIBORD - Kostiumy, odzież, obuwie
Surf_45

Spodenki surfing długie XW16 Synaps męskie TRIBORD

TRIBORD
Przeznaczenie: dla wprawnych surferów, którym zależy na swobodzie ruchów i komforcie. Boardshort który dodaje energii surfingowym treningom, łącząc najwyższy komfort i technologię. Z laserowym wykrojem i termozgrzewanymi łączeniami, bez szwów, z elastycznego tworzywa.

Kolor : NIEBESKI

Wybierz rozmiar i kolor produktu.

Wybierz rozmiar

Decathlon

do 169zł99 -24 %

od 129zł00*

DecathlonDeeeTaxMentionAfterPrice /

Sprawdź dostępność w Twoim sklepie.

Od 19/03/2017 do

** Od 01/12/2016 do

** WYPRZEDAŻE od 01/12/2016 do i do wyczerpania zapasów!

od i do wyczerpania zapasów

*Produkt po obniżonej cenie

od i do wyczerpania zapasów

*Produkt po obniżonej cenie

* Cena od 19/03/2017 i do wyczerpania zapasów!
Kod produktu : 8356308
INTERNAUCI OGLĄDALI RÓWNIEŻ
INFORMACJE TECHNICZNE
Kolorystyka Dostępne w dwóch wersjach: czarne z niebieskimi wykończeniami i ze wzorem all-over Synaps w odcieniach niebiesko-czarnych.
Stabilność spodenek System dopasowania patkami de regulacji i tasiemką, w połączeniu z płaskim paskiem, umożliwia precyzyjne dopasowanie do ciała surfera. Aby zapobiec przypadkowemu rozpięciu spodenek, tasiemka posiada zmienną grubość, zapobiegającą przesuwaniu się jej, nawet jeśli jest mokra.
Ograniczenie podrażnień Ten boardshort został uszyty z dwóch kawałków materiału, co pozwala uniknąć łączeń na wewnętrznej stronie ud, która jest miejscem najbardziej podatnym na podrażnienia. Ponadto łączenia kawałków wycinanych laserowo wykonywane są poprzez zgrzewanie, a więc bezszwowo, oraz wzmocnione zewnętrzną lamówką. Dzięki temu łączenia są płaskie i nie podrażniają.
Szybkość schnięcia Impregnacja tkaniny umożliwia spływanie wody z materiału i przyspiesza proces parowania wody. Dzięki temu schnięcie jest szybsze.
Eco-koncepcja Ten boardshort wykonany jest w 92% z poliestru z recyclingu.
Swoboda ruchów Tworzywo tego boardshortu zawiera elastan, w ilości 15%. W połączeniu ze specyficznym splotem zapewnia to elastyczność w czterech kierunkach. Jakikolwiek ruch wykonujesz podczas surfowania, ten produkt nie przeszkodzi w nim, ani go nie ograniczy. Przeciwnie, zapewni uczucie swobody, lekkości, która pozwoli poprawić technikę, i czerpać więcej przyjemności!
Rozmiary Dostępne w rozmiarach 38, 40, 42, 44, 46, 48.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON