SUBEA

Niezbędna dla bezpieczeństwa podczas nurkowania

Boja dekompresyjna nurkowa

Przeznaczenie: do sygnalizowania na powierzchni obecności nurka podczas dekompresji. Boja dekompresyjna niezbędna dla bezpieczeństwa podczas nurkowania.Jednokierunkowy zawór pozwala bojce pozostać napompowaną na powierzchni. Idealne akcesorium dla bezpiecznych nurkowań!

Kolor : CZARNY

Niestety, zapas tego produktu wyczerpał się

Kod produktu : 8360105
INFORMACJE TECHNICZNE
Właściwości Bezołowiowy balast o wadze 60 g (w nowej wersji).
6 metrów niepływającej linki z poliestru (bardziej odporna na działanie słońca).
Karabinek do przypięcia do jacketu.
Tarcie Główny materiał z poliamidu powlekanego poliuretanem zapewniającym dobrą odporność na przetarcia. Szwy chronione i wzmocnione przez ochronną tasiemkę (lamówkę)
Boja opatentowana Patent dotyczy zaworu przeciwzwrotnego, który pozwala bojce zachować ciśnienie, nawet jeśli boja położy się na wodzie (wiatr, fala, brak napięcia na lince...). Dzięki temu boja nie traci powietrza i może zachować funkcjonalność. Zawór ten pełni również funkcję zaworu nadciśnieniowego, dzięki temu boja nie zostaje uszkodzona kiedy powietrze rozszerza się podczas wynurzania.
Wymiary i waga Długość: 147 cm.
Całkowita długość z kieszonką: 172 cm.
Szerokość: 15 cm.
Grubość (zwinięta): 8 cm.
Waga: 217 g.
Czym jest marka SUBEA? Tribord Nurkowanie zmienia się w SUBEA, markę Decathlonu dedykowaną sportom nurkowym (snorkeling, nurkowanie z butlami, łowiectwo podwodne i freediving). Stopniowo oznakowanie wszystkich naszych produktów zostanie zmienione.
Dlaczego SUBEA? Ponieważ: "SUBaquatic Experiences are Amazing"!
Więcej informacji na stronie: www.subea.com
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Nasz partner techniczny: Planet Ocean, centrum nurkowe 5 gwiazdkowe PADI usytuowane w Tribordzie. Centrum używa sprzętu Tribord przez cały rok. Zespół instruktorów nurkowania uczestniczy w wymagający sposób w tworzeniu produktów nurkowych. Bierze udział w całym procesie począwszy od projektowania wraz z naszymi szefami produktu, designerami i inżynierami, aż po testy prototypów i zużycia w dłuższym okresie czasu, z pomocą zarówno początkujących nurków, jak i instruktorów.
Test Produktu Stworzony i przetestowany przez nasz zespół i naszego partnera technicznego w Hendaye (Francja).
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON