Rękawiczki zimowe, sportowe

(398)
Skip categories Skip categories
Decathlon Rent

Stylowe zakupy do -50%!

Sprawdź ofertę
RĘKAWICZKI NA ROWER 500 JESIENNE
Rękawice narciarskie dla dorosłych Wedze 100
Ecodesign
Rękawice narciarskie dla dzieci Wedze 900
Koniec serii
WEDZE Rękawice narciarskie dla dzieci Wedze 900

99,99 zł 159,99 zł - 60 zł

(3)
U Ciebie za 2 dni
Rękawiczki rowerowe Triban 500 zimowe
Rękawiczki rowerowe Triban 900 zimowe
 

Rękawiczki sportowe

Niezależnie od tego, czy jesteś typem miejskiego milusińskiego czy też entuzjasty wycieczek za miasto i aktywności na świeżym powietrzu, potrzebujesz zimą dobrej ochrony przed zimnem. Niskie temperatury, śnieg, czasami zmarznięty deszcz i nieprzyjemny wiatr nie odpuszczają. Cierpią na tym nasze dłonie, które są jako jedne z niewielu części ciała odsłonięte i narażone na bezpośredni kontakt z powietrzem. Dlatego potrzebne są Ci rękawiczki zimowe, które ochronią Twoje dłonie przed zmarznięciem, a skórę przed przesuszeniem, podrażnieniem i pękaniem. Rękawiczki zimowe wykonane są z różnych materiałów, przez co cechują się innymi właściwościami.

Wybieramy rękawiczki zimowe

Rękawiczki zimowe mogą być dwu- lub pięciopalczaste. Pierwsza opcja zapewnia najmniejsze straty ciepła, ale również ogranicza nasze możliwości wykonywania czynności na świeżym powietrzu. Trudniej jest np. chwycić torbę. Rękawiczki pięciopalczaste są bardziej uniwersalne, każdy palec jest w osobnej komorze. Dużym zainteresowaniem cieszą się rękawiczki zimowe wełniane, czyli ciepłe, wygodne i o wysokim komforcie termicznym. Sprawdzą się dobrze na co dzień i będą pasować do naszego ubioru, ponieważ możemy je pod względem koloru i wzoru dopasować do stylizacji. Nie są jednak odporne na wilgoć i szybko nasiąkają wodą. Inną opcją są rękawiczki zimowe materiałowe. Wśród nich jest wariant polarowy, który zapewnia wyjątkową ochronę przed chłodem, ale również nie sprzyja mu woda. Jeżeli zależy Ci na suchości niezależnie od pogody, zdecyduj się na rękawiczki pokryte warstwą wodoodporną, np. nylonem i dodatkowo z ciepłym wypełnieniem.

Rękawiczki sportowe – wygodne i dobrze chroniące przed chłodem

Zimą pozostań aktywny, ale dobrze przygotuj się na chłodniejsze dni. Polecamy Ci rękawiczki sportowe przystosowane do użytku w trudniejszych warunkach. Są to lekkie wodoodporne rękawiczki z touch screen’em, dzięki któremu będziesz mógł korzystać w nim ze swojego smartfonu. Są również rękawiczki sportowe z polaru, a także zdecydowanie cieplejsze i z materiałem uniemożliwiającym przedostawanie się wody do środka.

Idealny prezent na każdą okazję

Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł

zamów e-kartę