Termosy 152 oferty

PROMO WEEK
NAWET DO -50%

SPRAWDŹ
Termos MH500 0,8 l
QUECHUA Termos MH500 0,8 l

69,99 zł

(56)
U Ciebie za 2 dni
Termos MH500 0,5 l
QUECHUA Termos MH500 0,5 l

49,99 zł

(35)
U Ciebie za 2 dni
Termos 0,7 l
QUECHUA Termos 0,7 l

59,99 zł

(3)
U Ciebie za 2 dni
Kubek termiczny turystyczny Zojirushi 600 ml
Promo Week
Kubek termiczny CamelBak Wine Tumbler SST 350 ml
Promo Week
Kubek termiczny CamelBak Beck Vacuum Insulated 600ml
Promo Week
Kubek termiczny turystyczny Zojirushi 360 ml
Promo Week
Kubek termiczny CamelBak Camp Mug SST 350 ml
Promo Week
Kubek termiczny turystyczny Zojirushi 300 ml
Promo Week
Kubek termiczny turystyczny Zojirushi 480 ml
Promo Week
Termos Casno Mayon 1800 ml
Kubek termiczny turystyczny Zojirushi 200 ml
Promo Week
Kubek termiczny turystyczny Zojirushi 360 ml
Promo Week
 

Termosy – dobra kawa zawsze tam, gdzie Ty

Jedna kawa teraz, druga na wynos. Przydałaby się jeszcze jedna, po lunchu, jako szybki zastrzyk energii na jeszcze kilka godzin pracy. A jesienią podczas spaceru nie napiłbyś się ciepłej herbaty na ławce w parku? Gorący napój to też bardzo dobry pomysł w przerwie podczas górskiej wędrówki. Nie zawsze masz możliwość, by przygotować sobie kawę i herbatę na już, w swojej ulubionej filiżance. Możesz jednak zabrać je ze sobą w jednym z naszych termosów.

Z czego wykonane są termosy?

Najtańsza opcja to termos z plastikową obudową i szklanym wkładem o właściwościach izolacyjnych. Nie należy on do najlżejszych i nie jest odporny na uderzenia. Nie polecamy zabierać go na górskie wędrówki, ale w codziennym użytku dobrze spełni swoją funkcję. Jeżeli interesują Cię solidne termosy odporne na uszkodzenia mechaniczne, wybierz te wykonane ze stali nierdzewnej. Są lżejsze, ponieważ nie zawierają szklanej wkładki, a metal cechuje się również właściwościami izolacyjnymi.

Termosy różnią się nie tylko materiałem, z jakiego zostały wykonane, lecz także pojemnością. Największe pomieszczą nawet do 3 litrów napoju, jednak najbardziej uniwersalne są termosy litrowe. W niektórych termosach dodatkowo stosuje się gumowe lub silikonowe nakładki, które zapobiegają ich wyślizgnięciu się z dłoni.

Termosy na żywność dla lubiących dobrze zjeść

Polecamy je szczególnie miłośnikom długich górskich wędrówek. Termosy na żywność pozwalają wcześniej przygotować ciepły posiłek, który utrzymuje swoją temperaturę dzięki właściwościom izolacyjnym. Po kilku godzinach wędrówki czy wspinaczki na wysokości kilku tysięcy metrów możesz zjeść pełnowartościowy, ciepły obiad. To również świetne rozwiązanie na biwak i rodzinny piknik.

Czy wiesz, że termosy nie tylko utrzymują wysoką temperaturę, lecz także są przeznaczone do napojów zimnych? Latem na pewno ucieszy Cię możliwość wypicia zimnej wody, kiedy już staniesz na szczycie góry lub wrócisz do namiotu z kilkugodzinnego plażowania.

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę