Sportowe prezenty dla dzieci

306 ofert
media description
Program lojalnościowy Decathlon Zbieraj punkty i odbieraj bony!
Bramka do piłki nożnej Kipsta Kage
Najlepiej oceniany
Hulajnoga miejska dla dzieci Oxelo Mid 9 z amortyzacją
Ostatnie sztuki
OXELO Hulajnoga miejska dla dzieci Oxelo Mid 9 z amortyzacją

329,99 zł 389,99 zł - 60,00 zł

Najniższa cena 389,99 zł

(338)
Zestaw do łucznictwa Geologic Softarchery 100
Ostatnie sztuki
GEOLOGIC Zestaw do łucznictwa Geologic Softarchery 100

179,99 zł 199,99 zł - 20,00 zł

Najniższa cena 199,99 zł

(27)
Rolki dla dzieci Oxelo Play3
Najniższa cena
Hulajnoga freestyle dla dzieci Oxelo MF500 North Pole
Ostatnie sztuki
OXELO Hulajnoga freestyle dla dzieci Oxelo MF500 North Pole

299,99 zł 349,99 zł - 50,00 zł

Najniższa cena 349,99 zł

(11)
Elektroniczna tarcza do gry w darta Canaveral ED310
Ostatnie sztuki
CANAVERAL Elektroniczna tarcza do gry w darta Canaveral ED310

139,99 zł 169,99 zł - 30,00 zł

Najniższa cena 169,99 zł

(65)
 

Prezenty świąteczne dla dzieci

Kiedy są dzieci, są one zdecydowanie najważniejsze i to na nich koncentruje się cała uwaga, również związana z prezentami świątecznymi. Pod choinką nie może dla nich zabraknąć prezentów. Co najczęściej się pojawia? Oczywiście zabawki, czasem ubrania, zdarza się też elektronika. A w tym roku? Mamy dla Was sportowe prezenty na święta dla dzieci. Są to sprzęt i odzież sportowa, ale również ciekawe gadżety i akcesoria, również elektroniczne. Przygotowaliśmy propozycje dla najmłodszych maluchów, ale również dla starszych dzieci, które mają już mocniej sprecyzowane hobby i zainteresowania. Sprawdź, jakie prezenty świąteczne dla dziecka przygotował zespół Decathlon.

Prezenty świąteczne dla dziecka, które zachęcają do aktywności

W ciągu roku jest mnóstwo okazji do kupowania prezentów. Czasem więc brakuje pomysłów, nie chcemy kupować kolejnych zestawów klocków czy innej zabawki. Postaw więc na aktywne spędzanie czasu wolnego. Polecamy prezenty na święta dla dzieci, które będą dużą inspiracją do aktywności. Na zimę mogą być to łyżwy, a na lato rolki lub hulajnoga. Dla młodego piłkarza przygotowaliśmy najnowsze modele korków oraz profesjonalne piłki, podobnie dla koszykarza i siatkarza. Znajdzie się też coś dla baletnicy, a nawet miłośnika sztuk walki. Mamy prezenty świąteczne dla dziecka mniej i bardziej aktywnego, trenującego regularnie lub dopiero zaczynającego swoją przygodę ze sportem.

Tanie prezenty świąteczne dla dzieci w sklepie Decathlon

W ofercie Decathlon dostępne są prezenty świąteczne dla dzieci w dużym zakresie cenowym. Możesz sprezentować swojemu maluchowi smartwatcha i monitor aktywności, który będzie kontrolował jego postępy treningowe. Jednocześnie mamy świadomość, że czasem budżet jest ograniczony, więc możemy Ci zaproponować również tanie prezenty świąteczne dla dzieci. W chłodniejsze dni przyda się bielizna termoaktywna, a latem czapka z daszkiem i lekka bluza sportowa. W ofercie znajdziesz też rękawiczki narciarskie w atrakcyjnych cenach oraz akcesoria do ćwiczeń i zabawy, jak skakanki, tunele i piłki sensoryczne.

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę