Kurtki ciepłe i zimowe dziecięce

Kurtki ciepłe i zimowe dziecięce

a11y.skip-filters
Filtry
Zamów i odbierz w Decathlon z darmową dostawą i odbiorem już za 1h!

Darmowy odbiór w sklepie Decathlon już za 1h!

ZOBACZ JAK TO ZROBIĆ
 

Kurtki ciepłe dziecięce – nam niestraszne największe mrozy!

Zima nie taka zła! Może być przyjemnie i ciepło, nawet jeżeli nadejdą największe mrozy. Pokonamy je z ciepłymi kurtkami chroniącymi nas przed nieprzyjemnym wyziębieniem organizmu. Również dla najmłodszych przygotowaliśmy ofertę, która pozwoli im przetrwać największe mrozy. Kurtki zimowe dziecięce to jeden z ważniejszych jesiennych zakupów. Szukasz ich dla swojego dziecka, zanim spadnie pierwszy śnieg. Zależy Ci na tym, aby kurtka była ciepła, wodoodporna, wygodna i oczywiście modna – w innym przypadku maluch nie będzie zadowolony z Twojego wyboru.

Jakie kurtki zimowe dla dzieci będą dobrym wyborem?

Przede wszystkim muszą być ciepłe, więc ważne jest ich wypełnienie. Może to być np. watolina „ball fiber” lub dwie warstwy waty, które zapewniają izolację termiczną. Do zabawy na śniegu przyda się kurtka o właściwościach wodoodpornych, aby uniknąć przedostania się wody do bluzy, bluzki, a nawet ciała dziecka. To najkrótsza droga do przeziębienia. Kurtki zimowe dziecięce powinny także chronić przed wiatrem, zatem nie może przy nich zabraknąć kaptura (może być odpinany) i mankietów. Dla najbardziej aktywnych dzieci wybieramy kurtki ciepłe dziecięce dłuższe z tyłu, które sprawdzą się do jazdy na sankach, a nawet nartach czy snowboardzie.

Ciepła kurtka turystyczna

Już od najmłodszych lat pokazujesz swojemu dziecku uroki górskich szlaków zimą? Wspólnie chodzicie na spacery i dłuższe wędrówki? Zadbaj więc o jego zdrowie, wybierając kurtki ciepłe dziecięce wygodne, wytrzymałe, wodoodporne oraz wiatroszczelne. Nie mogą krępować ruchów, powinny mieć regulację zarówno dołu, jak i rękawów, aby odpowiednio dostosować je do warunków panujących na zewnątrz.

W ofercie Decathlonu znajdziesz kurtki zimowe dziecięce dla chłopców i dziewczynek, dostępne w praktycznych i uniwersalnych kolorach, jak również w bardziej kolorowych wersjach. Jesteśmy pewni, że spodobają się naszym najmłodszym, a jednocześnie najbardziej wymagającym klientom.

Idealny prezent na każdą okazję

Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł

zamów e-kartę