Kominiarki

38 ofert

Program Lojalnościowy

Dołącz do programu
Kominiarka narciarska dla dorosłych Wedze Ninja
Ecodesign
Kaptur nurkowy Subea SCD z neoprenu 3,5 mm
Najlepiej oceniany
Kominiarka myśliwska 500 warm camo
Kominiarka żeglarska Tribord polarowa
Najniższa cena
Kominiarka narciarska dla dorosłych Wedze
Najlepiej oceniany
Kominiarka wiatroszczelna Makalu
Kominiarka narciarska dla dorosłych Wedze
Ecodesign
WEDZE Kominiarka narciarska dla dorosłych Wedze

29,99 zł

(45)
Sprawdź dostępność w sklepie
Kominiarka narciarska dla dorosłych Wedze
Ecodesign
WEDZE Kominiarka narciarska dla dorosłych Wedze

79,99 zł

(1)
Sprawdź dostępność w sklepie
Ciepła kominiarka myśliwska Solognac 100
SOLOGNAC Ciepła kominiarka myśliwska Solognac 100

29,99 zł

(16)
Sprawdź dostępność w sklepie
KOMINIARKA NA ROWER 900 WIATROSZCZELNA
Ecodesign
VAN RYSEL KOMINIARKA NA ROWER 900 WIATROSZCZELNA

79,99 zł

(7)
Sprawdź dostępność w sklepie
 

Kominiarki męskie – kompleksowa ochrona głowy i twarzy

Zimą nosimy czapki, aby ochronić głowę przed zimnem. Alternatywą dla nich są kominiarki męskie osłaniające też naszą twarz, co przekłada się na jeszcze skuteczniejszą ochronę. Wybierają je przede wszystkim narciarze i snowboardziści, którzy podczas szybkiej jazdy narażeni są na wzmożony chłód. Równie dobrze sprawdzą się one u biegaczy czy innych osób aktywnych zimą, decydujących się na trening na świeżym powietrzu. W ofercie Decathlonu dostępne są ponadto kominiarki męskie przystosowane do noszenia w trakcie polowania. Poszczególne modele wykonano z różnych materiałów, aby jak najlepiej sprawdziły się w konkretnych warunkach oraz okolicznościach.

Kominiarki męskie dla narciarzy i biegaczy

Intensywna aktywność wiąże się z nadprodukcją potu. Nie dotyczy to jedynie okresu letniego, pocimy się bowiem również zimą, jednak jest to nierzadko mniej odczuwalne. Wilgoć gromadząca się pod ubraniem po zakończonym treningu powoduje, że organizm szybciej się wychładza, co może skutkować przeziębieniem. Ponadto w takich warunkach chłód odczuwamy intensywniej. Kominiarki męskie dla aktywnych wykonane zostały z materiałów syntetycznych. Charakteryzują się oddychalnością i przewiewnością, a wilgoć jest skutecznie odprowadzana, co zapobiega jej gromadzeniu. Są elastyczne oraz rozciągliwe, zatem doskonale dopasowują się do głowy. Okrywają głowę, twarz, kark i szyje, a więc newralgiczne strefy naszego ciała, szczególnie narażone na niekorzystny wpływ niskich temperatur. Można je nosić samodzielnie lub pod kaskiem.

Kominiarki męskie dla myśliwych

Nie są tak bardzo elastyczne, jak te, w których biegamy i jeździmy na nartach. Przede wszystkim mają zapewniać ciepło, dlatego są wykonane z doskonałego izolatora, czyli polaru. Mają jednak podobną konstrukcję, zakrywają głowę wraz z twarzą oraz karkiem. Nie ograniczają widoczności, dzięki czemu w pełni będziesz mógł wykorzystać instynkt myśliwego.

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę