Bielizna termoaktywna męska

Brak wyników
 

Bielizna termoaktywna męska – izolacja termiczna i komfort cieplny

Temperatura powietrza ma znaczący wpływ na nasz komfort w trakcie treningu. Latem nieodpowiedni ubiór wzmaga potliwość, natomiast zimą przyczynia się do wychłodzenia organizmu. Może to powodować obniżenie jakości i skuteczności treningu. Koszulkę oraz spodnie sportowe uzupełnij więc o bieliznę termoaktywną męską o wyjątkowych właściwościach odprowadzania ze skóry pary wodnej i potu. Jest ona przeznaczona do noszenia zarówno latem, jak i zimą. Różni się grubością, co powoduje, że w inny sposób wspiera nasz komfort treningowy. Sprawdź męskie koszulki termoaktywne oraz męskie spodnie termoaktywne.

Jak bielizna termoaktywna męska wpływa na Twoje ciało i organizm?

To rodzaj bielizny przeznaczony dla osób aktywnych, które uprawiają sport w różnych warunkach atmosferycznych. Wykonana jest ze specjalnych włókien syntetycznych charakteryzujących się zdolnością do odprowadzania wilgoci, co sprzyja doskonałej izolacji termicznej, a takż wspiera komfort cieplny. Bielizna termoaktywna dodatkowo neutralizuje nieprzyjemne zapachy oraz zapewnia ochronę przed utratą ciepła, zapobiegając jednocześnie przedostawaniu się zimnego powietrza z zewnątrz. Bardzo dobrze dopasowuje się do ciała, jest niczym druga skóra – elastyczna, nie powoduje otarć ani nie ogranicza swobody ruchów.

Bielizna termoaktywna a forma aktywności

Bielizna termoaktywna dostępna jest w kilku wariantach. Cienka przede wszystkim dobrze odprowadza wilgoć, chroni przed promieniowaniem UV, ale nie zapewnia ochrony przed chłodem. Polecamy ja osobom intensywnie trenującym latem. Średnia bielizna termoaktywna przeznaczona jest do noszenia wiosną i jesienią. Zapewnia umiarkowany komfort cieplny, jak również wykazuje zdolność do odprowadzania pary wodnej i potu. Gruba bielizna to głównie ochrona przed zimnem. Wybierz ją, jeżeli trenujesz zimą – biegasz, jeździsz na rowerze lub nartach czy wspinasz się.

Komplet stanowią spodenki i koszulka termoaktywna męska. Możesz zdecydować się tylko na jeden element lub zapewnić maksymalny komfort wszystkim parti ciała. Sprawdź także skarpetki męskie i kąpielówki.

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę