Koszulki termoaktywne męskie

158 ofert

Program Lojalnościowy

Dołącz do programu
Koszulka do biegania z długim rękawem męska Kiprun Skincare
Marcin Lewandowski poleca
Koszulka termoaktywna narciarska męska Wedze 100
Ecodesign
Podkoszulek termiczny do golfa męski Inesis CW500
Ecodesign
Podkoszulek do piłki nożnej Kipsta Keepdry
Nowość
Podkoszulka rowerowa Triban Essential
Koszulka termoaktywna Van Rysel 900
Najlepiej oceniany
Bielizna termoktywna męska Rough Radical Shooter
Wiosenne okazje
Koszulka do biegania męska Kiprun Skincare
Marcin Lewandowski poleca
 

Koszulki termoaktywne męskie dla komfortu podczas aktywności

Sport jest coraz bardziej obecny w naszym życiu, jesteśmy coraz bardziej aktywni i chętniej próbujemy nowych dyscyplin sportowych. Odczuwamy też potrzebę poprawy jakości treningów, jak też samopoczucia, które może się obniżać wraz z komfortem, wynikającym z potliwością, a także chłodem. Męskie koszulki termoaktywne bardzo dobrze wpisują się w te potrzeby, spełniając idealnie swoją podwójną funkcję. Jest to element stroju sportowego, noszony najbliżej ciała, mający z nim bezpośredni kontakt. Kolejną warstwą jest koszulka sportowa lub bluza, w zależności od aktywności, potrzeb i nawyków. Dla niektórych panów koszulka termoaktywna męska jest alternatywą dla typowych koszulek sportowych.

Jakie funkcje mają koszulki termoaktywne męskie?

Koszulka termoaktywna męska wykonana jest z materiałów, które cechują się bardzo dobrą oddychalnością, właściwościami termoizolacyjnymi, ale też elastycznością. To tworzywa sztuczne, jak poliester, w mniejszej ilości elastan. Koszulki mają za zadanie chronić ciało przed wyziębieniem, będąc barierą między środowiskiem zewnętrznym, a organizmem ludzkim. Ponadto męskie koszulki termoaktywne wyróżniają się oddychalnością, a więc odprowadzają bardzo dobrze wilgoć na zewnątrz, wspierając tym samym komfort nawet przy bardzo intensywnym treningu. Dzięki elastyczności koszulka idealnie przylega do ciała, tworząc tzw. drugą skórę. Nie ogranicza ruchów, a zapewnia im pełną swobodę.

Na trening i na zawody

Koszulka termoaktywna męska dzięki swoim unikalnym właściwościom sprawdzi się zarówno latem, jak również zimą. Jest wybierana przez biegaczy i fanów rekreacyjnego joggingu, siatkarzy i koszykarzy oraz częstych uczestników zajęć fitness i stałych gości siłowni. Jest wsparciem podczas białego szaleństwa na stoku, kiedy doskwiera mróz i chłód. Chroni wtedy przed wychłodzeniem organizmu, pozwalając dłużej pojeździć na nartach lub snowboardzie.

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę