Regeneracja potreningowa

7 ofert

Program Lojalnościowy

Dołącz do programu
Sleep Pro Allnutrition 90 kapsułek
Najniższa cena
ALLNUTRITION Sleep Pro Allnutrition 90 kapsułek

34,99 zł 0,39 zł/pce

U Ciebie za 3 dni
Kolagen COLLAGEN PRO 400 g ORANGE
Najlepiej oceniany
ALLNUTRITION Kolagen COLLAGEN PRO 400 g ORANGE

64,99 zł 162,47 zł/kg

(3)
U Ciebie za 2 dni
 

Suplementy także po treningu

Rozpoczynając trening, starasz się w jak najlepszym stopniu przygotować do niego swoje ciało. Jednak czy w odpowiedni sposób dbasz o nie także po treningu? Regeneracja potreningowa to niezwykle istotny element każdej aktywności fizycznej. Jeśli Twoim celem jest budowa muskulatury, suplementy potreningowe powinny na stałe zagościć w Twoim życiu. Dostarczanie organizmowi cennych składników po aktywności fizycznej pozwala na lepszą i bardziej efektywną regenerację oraz właściwą odbudowę Twoich mięśni.

Zbuduj siłę Twoich mięśni!

Suplementy zażywane po wysiłku fizycznym są niezbędne, jeśli zależy Ci na wzmocnieniu mięśni oraz zbudowaniu muskulatury. Dlaczego suplementacja potreningowa jest tak istotna? W trakcie intensywnego wysiłku fizycznego Twoje mięśnie ulegają „zniszczeniu". Sięgając po suplementy potreningowe, przyczyniasz się do ich odbudowy oraz regeneracji, a także uzupełnienia witamin i niezbędnych minerałów, które tracisz w czasie intensywnego uprawiania sportu. Pamiętaj, że regeneracja Twoich mięśni ma także duży wpływ na Twoje samopoczucie.

Zadbaj o organizm po treningu

Niezależnie od uprawianej dyscypliny, intensywny wysiłek fizyczny bywa bardzo wyczerpujący dla naszego organizmu. Niezależnie od tego, czy trenujesz biegi długodystansowe, boks czy podnoszenie ciężarów, regeneracja po siłowni jest kluczowa, aby dostarczyć swojemu organizmowi niezbędnych substancji odżywczych. W naszym sklepie znajdziesz suplementy, które przyspieszą odbudowę tkanek i uzupełnią cenne witaminy i minerały, które korzystnie wpływają na cały organizm.

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę