Produkty 2nd Life

435 ofert
 

Usługa 2nd Life - co to takiego?

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, w ramach usługi 2nd Life, uruchomiliśmy możliwość sprzedaży i zakupu używanych urządzeń sportowych.  Asortyment, jaki przyjmujemy w naszych sklepach zmienia się, w zależności od sezonu. Obecnie Decathlon Polska pilotażowo odkupuje używany sprzęt sportowy, rowery z drugiej ręki, jednak wszystko sprawne i co najmniej w dobrym lub bardzo dobrym stanie.

Usługa 2nd Life polega na sprzedaży dobrej jakości urządzeń sportowych, które wcześniej zostały odkupione od wcześniejszych użytkowników, pochodzą ze zwrotów od Klientów lub są towarem ekspozycyjnym. Co zyskujesz na naszym pośrednictwie? Jeśli sprzedajesz dobrej jakości osprzęt, możesz liczyć na korzystną wycenę. Zapłatę otrzymasz w postaci bonu do zrealizowania w swoich sklepach i na stronie internetowej Decathlon.pl. Wszystkie urządzenia podlegają sprawdzeniu pod kątem bezpieczeństwa, następnie otrzymują po serwisie drugie życie.

Koncept - 2nd Life polegający na kupnie urządzeń i akcesoriów z drugiej ręki i ich odsprzedaży po odpowiednim serwisie i sprawdzeniu pod kątem prawidłowego działania. Dla tych, którzy planują kupić dobrej jakości sprzęt z drugiej ręki to gwarancja, że zakupione urządzenia będą sprawne i w pełni funkcjonalne. Sklep Decathlon stale dba, aby dzięki usłudze 2nd Life wprowadzać do obiegu sprawny i w pełni funkcjonalny sprzęt sportowy.

Decathlon 2nd Life - drugie życie Twojego sprzętu sportowego

Podaruj produktom drugie życie, sprawdź listę sklepów, w których możesz sprzedać swój urządzenia i gadżety sportowe, aby mogły dalej służyć innym. Decathlon daje szansę na to, by maksymalnie wykorzystywać możliwości każdego urządzenia. Zmieniasz swoje sportowe preferencje lub chcesz zainwestować w coś lepszego? Pomożemy Ci szybko i sprawnie zorganizować miejsce na nowe. Innowacyjna oferta używanych produktów 2nd Life została stworzona dla osób takich jak Ty. 

Do drugiego obiegu trafić mogą wszystkie urządzenia, które są sprawnie technicznie lub z niewielkimi uszkodzeniami, o ile nie mają one wpływu na funkcjonalność i bezpieczeństwo. Delikatne zadrapanie lakieru na ramie rowerowej? Dla nas to nie problem, sprawdź, jaką cenę możemy Ci zaproponować.

Sprzęt z drugiego obiegu - gwarancja jakości od Decathlon

Wszystkie propozycje, które znajdują się w kategorii 2nd Life to produkty, którym dano drugie życia, ale przez nas są traktowane jak nowe. Tu każdy kupi produkty w bardziej atrakcyjnych cenach, a dodatkową zaletą jest to, że może korzystać z udogodnień, jak przy zakupie nowego. W ofercie 2nd Life wszystkie dostępne urządzenia są objęte gwarancją, możesz też z korzystać z możliwości zwrotu. Dzięki temu wiesz, że nie kupujesz kota w worku. Przy każdym produkcie w sklepach i na stronie secondlife.decathlon.pl umieszczone są szczegółowe informacje dotyczące wybranego przez Ciebie sprzętu, w tym także zdjęcia ewentualnych minusów. Pamiętaj, że wszystkie sprzęty dostępne do sprzedaży są po testach pod kątem bezpieczeństwa mogą trafić ponownie do sprzedaży.

Sprawdź jak skorzystać z zakupu używanego sprzętu - usługa Decathlon 2nd Life

Dla swoich klientów wprowadziliśmy koncept - 2nd life polegający na sprzedaży produktów, z tzw. drugiego obiegu. Sprzedawane więc będą produkty, które wcześniej posiadały już właściciela, modele dostarczone ze zwrotów lub ekspozycji, aby mogły trafić ponownie do sprzedaży. Wszystko z myślą o wygodzie i zadowoleniu klientów, ale warto mieć świadomość, że jest to też projekt ekologiczny, bo dzięki zniwelowaniu ilości odpadów możemy zadbać o planetę i środowisko.

Odkupujemy rowery od swoich klientów, ale też narty, deski snowboardowe i akcesoria, w zależności od aktualnego sezonu. Na stronie internatowej sprawdzisz czy swoje akcesoria i urządzenia możesz wygodnie odsprzedać w danym sklepie. Pamiętaj, że skupujemy produkty o wartości do 1000 zł.

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę