Kostiumy kąpielowe do aquafitnessu

(42)
a11y.skip-categories a11y.skip-categories
Brak wyników
 

Sportowy strój do aqua fitnessu

Aqua fitness zyskuje coraz większą popularność. Obok zajęć dla kobiet w ofercie kompleksów sportowych możemy znaleźć zajęcia przeznaczone specjalnie dla przyszłych mam i osób starszych. Przed pierwszymi zajęciami należy jednak odpowiednio się przygotować, przede wszystkim znaleźć idealny, wygodny i niekrępujący ruchów kostium do aqua fitnessu.

Najlepszym rozwiązaniem jest kostium jednoczęściowy. Intensywne ruchy oraz skomplikowane figury nie powinny powodować Twojego dyskomfortu, strój musi zapewnić Ci maksymalną wygodę. Bikini czy skąpy strój dwuczęściowy nie jest najlepszym pomysłem. Pamiętaj, że podczas zajęć powinnaś skoncentrować się na podejmowanej aktywności fizycznej, a nie na swoim wyglądzie. Jeżeli jednak lepiej czujesz się w kostiumie dwuczęściowym, przygotowaliśmy dla Ciebie kilka propozycji. Są to długie szorty do kolan dopasowujące się do ciała, gwarantujące stabilność ruchu, oraz top z impregnowanego materiału zapewniający uczucie ciepła, podczas gdy ramiona pozostają ponad wodą.

Kostium dopasowany do Twojej sylwetki

Kostium do aqua fitnessu musi mieć odpowiedni rozmiar – nie może być zbyt ciasny ani zbyt luźny. Materiał powinien być elastyczny i wytrzymały, odporny na rozciąganie i przetarcia. W sklepie Decathlon znajdziesz również kostiumy z wydłużonymi nogawkami i wszytym stanikiem z gumką, skutecznie podtrzymujące biust podczas ćwiczeń. Zabudowany dół zakrywa biodra i pośladki, co docenią kobiety o bardziej obfitych kształtach. Dobierz także buty do aquafitness.

Idealny prezent na każdą okazję

Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł

zamów e-kartę