Czołówki do biegania, lampki, odblaski 68 ofert

ŚWIĄTECZNE PREZENTY
ODBIERZESZ SPRINTEM

SPRAWDŹ
Latarka czołowa LEDLENSER H4R
Koniec serii
LEDLENSER Latarka czołowa LEDLENSER H4R

119,99 zł 169,99 zł - 50 zł

U Ciebie za 3 dni
Latarka czołowa Ledlenser NEO1R White / Green
Sportowe prezenty
LEDLENSER Latarka czołowa Ledlenser NEO1R White / Green

159,99 zł 199,99 zł - 40 zł

U Ciebie za 3 dni
Latarka czołowa LEDLENSER H4 n
Koniec serii
LEDLENSER Latarka czołowa LEDLENSER H4 n

99,99 zł 109,99 zł - 10 zł

U Ciebie za 3 dni
Czołówka Ledlenser MH-5 Black-Grey
Koniec serii
LEDLENSER Czołówka Ledlenser MH-5 Black-Grey

179,99 zł 219,99 zł - 40 zł

(3)
U Ciebie za 3 dni
Czołówka Spot 350 black

Latarki czołowe i odblaski dla nocnych biegaczy

Bieganie to popularny sport, który w przeciwieństwie do innych aktywności fizycznych nie wymaga od nas zaopatrywania się w kosztowny sprzęt. Biegać możemy w różnych warunkach, które są dla nas odpowiednie. Niektórzy preferują wczesny ranek, inni środek dnia, znajdą się także sympatycy wieczornych lub nocnych biegów.Preferujesz bieganie po zmroku lub przed wschodem słońca? Zawsze pojawiasz się na ścieżce rowerowej przed innymi biegaczami? Unikasz mocnego słońca lub nie masz czasu na trenowanie w ciągu dnia? W takiej sytuacji warto zaopatrzyć się w dodatkowe akcesoria, aby być widocznym dla kierowców i zapewnić bezpieczeństwo sobie oraz innym osobom. W takiej sytuacji będą Ci potrzebne odblaski dla biegaczy, a także latarka do biegania, potocznie nazywana czołówką. To kwestia bezpieczeństwa, która, w przypadku uprawiania sportu jeszcze przed wschodem lub tuż po zachodzie słońca, powinna być priorytetem. Jaką lampkę czołową do biegania wybrać? W ofercie naszego sklepu znajdziesz szeroki wybór produktów. Szczególnie polecamy wysokiej jakości latarki marki Black Diamond i Ledlenser.

Bieganie nocą – pozostać widocznym dla innych

Bieganie nocą ma wiele zalet. Po całym dniu intensywnej pracy jest to czas dla Ciebie i regeneracji Twojego organizmu. W ten sposób skutecznie złagodzisz napięcie oraz pozbędziesz się nagromadzonego w Twoim ciele stresu. Warunki panujące po zmroku sprzyjają lepszej koncentracji, wokół jest mniej rozpraszających Cię bodźców, co pozwala w pełni skupić się na treningu. Ruch na drogach się zmniejsza, zatem nie musisz akceptować nadmiernego miejskiego hałasu. To także dobre przygotowanie organizmu do wydajnego, głębokiego snu.Nocny bieg wymaga odpowiedzialności, ponieważ nie tak łatwo zobaczyć Cię w ciemności. Nie możesz więc zapomnieć o odblaskach dla biegaczy, które pozwolą Ci pozostać widocznym dla nadjeżdżających pojazdów. Najpopularniejsze odblaski dla biegaczy to oczywiście opaski zakładane na ramię lub nogi. Niektórzy biegacze decydują się też na odblaskowe kamizelki albo bluzy czy koszulki z odblaskowymi elementami. Wygodnym rozwiązaniem jest wybór latarki, którą w wygodny sposób można umieścić na głowie. W ten sposób jednocześnie oświetlasz swoja trasę, jak i pozostajesz widocznym dla innych.

Latarka czołowa do biegania dla spragnionych wrażeń

Lubisz biegać po bocznych, mniej uczęszczanych drogach? Wybierasz bezludne, nieoświetlone ścieżki leśne, więc nie jesteś w stanie przewidzieć, co Cię czeka, kiedy postawisz kolejny krok? Wybierz latarkę do biegania, którą oświetlisz sobie drogę. Aby mieć pełną swobodę ruchów, zdecyduj się na czołówkę do biegania zakładaną na czoło. Równie dobrze sprawdzi się lampka do biegania na paskach, zakładana na klatkę piersiową i plecy.Daj innym sygnał, że przebywasz na drodze! Bądź widoczny i biegaj odpowiedzialnie.Jaka czołówka będzie optymalnym rozwiązaniem, jeśli zależy nam na jak najlepszej wydajności sprzętu? Oczywiście bardzo ważny jest zasięg urządzenia, dzięki któremu osoby kierujące pojazdami bez przeszkód zauważą nas na drodze. Wytrzymała bateria i możliwość szybkiego doładowania, np. za pomocą USB będą dodatkowymi atutami.

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę