Pasy do biegania

25 ofert

Program Lojalnościowy

Dołącz do programu
Pas na telefon do biegania Kalenji
Koniec serii
KALENJI Pas na telefon do biegania Kalenji

19,99 zł 29,99 zł - 10 zł

(17)
U Ciebie za 2 dni
Pas na telefon do biegania Kalenji
Koniec serii
KALENJI Pas na telefon do biegania Kalenji

19,99 zł 29,99 zł - 10 zł

(150)
Sprawdź dostępność w sklepie

Pas do biegania – dlaczego warto?

Niezależnie od tego, jakie długości przemierzasz biegając, odpowiednie wsparcie Twojego organizmu to podstawa. Kiedy biegasz, czynność ta angażuje całe ciało, przez co tak ważne jest jego właściwe nawodnienie i zapewnienie mięśniom odpowiedniej energii. Jednak w jaki sposób przeprowadzać trening, biegnąc z butelką wody lub batonem energetycznym w dłoni? Nie ulega wątpliwości, że nie jest to ani komfortowe ani wygodne.W takiej sytuacji warto sięgnąć po akcesorium, jakim jest pas biegowy. To produkt, który zagwarantuje Ci wsparcie, jakiego potrzebujesz. W pasie biodrowym zmieścisz wszystko, co może okazać się niezbędne w trakcie biegu: bidon z wodą, telefon, a także energetyczną przekąskę. Pas biodrowy do biegania jest bardzo lekki, dlatego nie spowoduje dyskomfortu i pozwoli skupić się na treningu. Optymalna pojemność sprawia, że bez problemu zmieścisz niezbędne przedmioty. Sprawdź, jakie propozycje możesz znaleźć w ofercie naszego sklepu internetowego!

Pas do biegania – rodzaje

W ofercie naszego sklepu dostępnych jest kilka rodzajów pasów do biegania. Skąd więc mieć pewność, który z nich będzie dla nas optymalnym rozwiązaniem. Jedną z propozycji jest nerka do biegania. Takie akcesorium cechuje się sporą pojemnością (nawet 5 litrów) i bez problemu pomieści bidon do biegania oraz inne istotne przedmioty. Bardzo dobrze sprawdzi się również na górskim szlaku.Klasyczny pas do biegania to rozwiązanie, które posiada odpowiednie miejsce na soft flask, klucze, telefon czy małą przekąskę. Pas biodrowy to optymalne rozwiązanie dla biegaczy, którzy cenią sobie minimalizm. Dobrze przylega do ciała i posiada optymalną liczbę praktycznych kieszonek. Inną propozycją są pasy na numer startowy. To elastyczny pasek, do którego z łatwością przymocujesz swój numer startowy. Niektóre z nich posiadają także specjalne otwory na bidony. Jeśli Ty i Twój pupil trenujecie dogtrekking, na pewno zainteresuje Cię pas do biegania z psem.

Dobry pas do biegania, czyli jaki?

Pamiętaj, że Twój komfort i bezpieczeństwo w trakcie biegu są najważniejsze. Dlatego też decyzji o wyborze konkretnych akcesoriów nie należy podejmować pochopnie. Konkretny produkt powinien być zawsze dopasowany do naszych potrzeb i wymagań.Dobry pas do biegania to taki, który będzie posiadał optymalną pojemność, czyli taką, która będzie w pełni odpowiadać Twoim potrzebom. Jedni biegacze będą poszukiwali produktu, w którym zmieszczą sporą ilość rzeczy, innym wystarczy kilka kieszonek.Bardzo ważne jest także miejsce na bidon lub soft flask. Pamiętaj, jak ważne jest odpowiednie nawodnienie i uzupełnienie elektrolitów podczas intensywnego wysiłku. Podczas wyboru zwróć również uwagę na rozmieszczenie poszczególnych kieszeni. Powinny być ułożone tak, byś mógł z łatwością wyciągnąć z nich telefon lub butelkę z wodą.

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę