Plecaki i kamizelki do biegania

(17)
a11y.skip-categories a11y.skip-categories

Wakacyjne promocje do -50%

Sprawdź
Plecak do biegania w terenie Evadict Trail 5 l
Najlepiej oceniany
 

Plecak do biegania dla biegających dłużej oraz dalej

Nie jest oczywistym elementem wyposażenia biegacza, ale bardzo szybko się przekonasz, dlaczego wielu zwolenników tej aktywności nie wyobraża sobie bez niego treningu. Plecak do biegania to doskonałe wsparcie podczas długich treningów biegowych. Nie dla wszystkich bieg stanowi rekreacyjną formę spędzania czasu wolnego i trwa nie więcej niż godzinę. Dla niektórych to sposób na całodniową wyprawę po trudnym górskim terenie, leśnych ścieżkach czy podmiejskich drogach. Nie wyobrażasz sobie przecież biegania przez kilka godzin bez wody i energetycznej przekąski. Gdzie wsadzisz telefon komórkowy, klucze, a przy niepewnej pogodzie kurtkę przeciwdeszczową? Nie muszą się nad tym zastanawiać ci, którzy mają plecak do biegania.

Zapakuj plecak do biegania

Podczas długiego treningu nagły spadek energii nie powinien być dla Ciebie zaskoczeniem. Upalna pogoda wymaga częstego nawadniania, z kolei jesienne warunki trudno przewidzieć. Zawsze musisz być przygotowany na załamanie pogody. Plecak do biegania nie powinien być duży, żeby nie stanowić dla Ciebie dodatkowego obciążenia. Musisz jednak znaleźć w nim miejsce na podstawowy ekwipunek biegacza. Należą do niego: bidon, butelka lub bukłak z wodą, energetyczna przekąska, np. baton albo żel, oraz kurtka przeciwdeszczowa. Oprócz tego możesz mieć przy sobie smartfon, klucze i inne rzeczy osobiste. Jeżeli biegasz w górach, przydadzą Ci się też kije do biegania. Ograniczamy się do minimum, ale nawet wtedy nie da się schować wszystkich tych rzeczy do kieszeni w bluzie czy spodniach. Plecak do biegania pomieści wszystko, co jest Ci niezbędne. Będziesz miał dostęp do wody, energii oraz monitoringu swojej trasy.

Lekki, mobilny i praktyczny plecak do biegania

Musi być wykonany z lekkich materiałów, ale przy tym odporny na wpływ czynników zewnętrznych i uszkodzenia mechaniczne. Ważne, aby miał aerodynamiczny kształt, był dobrze dopasowany do ciała, a także posiadał wentylację na plecach. Przyda się kilka kieszeni, w tym kieszonka na bidon zapewniająca łatwy dostęp do wody. Biegacze coraz częściej decydują się na kamizelkę do biegania. Wynika to z bardzo dużej wygody noszenia. Jest niezwykle wygodna, cechuje się specyficznym krojem, a ciężar rozkłada się na większej powierzchni ciała. Posiada kilka kieszeni, w tym również praktyczne kieszenie z przodu, oraz regulowane paski, co pozwala na lepsze dopasowanie.

Idealny prezent na każdą okazję

Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł

zamów e-kartę