Plecaki i kamizelki do biegania

16 ofert

Produkty poleca
Marcin Lewandowski

Sprawdź
Plecak do biegania w terenie Evadict Trail 5 l
Marcin Lewandowski poleca
Plecak Trail 5 l
Marcin Lewandowski poleca
EVADICT Plecak Trail 5 l

189,99 zł

(9)
U Ciebie za 2 dni
Plecak do biegania w terenie Evadict Trail 10 l
Kamizelka do biegania Evadict Trail 5 l na softflaski
Marcin Lewandowski poleca
Plecak do biegania Evadict Trail Ultra 15 l
Najlepiej oceniany
Torba do biegania plogging Kalenji
Najniższa cena
KALENJI Torba do biegania plogging Kalenji

19,99 zł

U Ciebie za 2 dni
Plecak do biegania w terenie Evadict 10 l
Marcin Lewandowski poleca
Plecak do biegania Aonijie Mojave
 

Plecak do biegania dla biegających dłużej oraz dalej

Nie jest oczywistym elementem wyposażenia biegacza, ale bardzo szybko się przekonasz, dlaczego wielu zwolenników tej aktywności nie wyobraża sobie bez niego treningu. Plecak do biegania to doskonałe wsparcie podczas długich treningów biegowych. Nie dla wszystkich bieg stanowi rekreacyjną formę spędzania czasu wolnego i trwa nie więcej niż godzinę. Dla niektórych to sposób na całodniową wyprawę po trudnym górskim terenie, leśnych ścieżkach czy podmiejskich drogach. Nie wyobrażasz sobie przecież biegania przez kilka godzin bez wody i energetycznej przekąski. Gdzie wsadzisz telefon komórkowy, klucze, a przy niepewnej pogodzie kurtkę przeciwdeszczową? Nie muszą się nad tym zastanawiać ci, którzy mają plecak do biegania.

Zapakuj plecak do biegania

Podczas długiego treningu nagły spadek energii nie powinien być dla Ciebie zaskoczeniem. Upalna pogoda wymaga częstego nawadniania, z kolei jesienne warunki trudno przewidzieć. Zawsze musisz być przygotowany na załamanie pogody. Plecak do biegania nie powinien być duży, żeby nie stanowić dla Ciebie dodatkowego obciążenia. Musisz jednak znaleźć w nim miejsce na podstawowy ekwipunek biegacza. Należą do niego: bidon, butelka lub bukłak z wodą, energetyczna przekąska, np. baton albo żel, oraz kurtka przeciwdeszczowa. Oprócz tego możesz mieć przy sobie smartfon, klucze i inne rzeczy osobiste. Jeżeli biegasz w górach, przydadzą Ci się też kije do biegania. Ograniczamy się do minimum, ale nawet wtedy nie da się schować wszystkich tych rzeczy do kieszeni w bluzie czy spodniach. Plecak do biegania pomieści wszystko, co jest Ci niezbędne. Będziesz miał dostęp do wody, energii oraz monitoringu swojej trasy.

Lekki, mobilny i praktyczny plecak do biegania

Musi być wykonany z lekkich materiałów, ale przy tym odporny na wpływ czynników zewnętrznych i uszkodzenia mechaniczne. Ważne, aby miał aerodynamiczny kształt, był dobrze dopasowany do ciała, a także posiadał wentylację na plecach. Przyda się kilka kieszeni, w tym kieszonka na bidon zapewniająca łatwy dostęp do wody. Biegacze coraz częściej decydują się na kamizelkę do biegania. Wynika to z bardzo dużej wygody noszenia. Jest niezwykle wygodna, cechuje się specyficznym krojem, a ciężar rozkłada się na większej powierzchni ciała. Posiada kilka kieszeni, w tym również praktyczne kieszenie z przodu, oraz regulowane paski, co pozwala na lepsze dopasowanie.

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę