Rękawiczki do biegania

11 ofert

Produkty poleca
Marcin Lewandowski

Sprawdź
Rękawiczki EVOLUTIV BY NIGHT ocieplane z odblaskami
Ostatnie sztuki
KALENJI Rękawiczki EVOLUTIV BY NIGHT ocieplane z odblaskami

34,99 zł 49,99 zł - 15 zł

(28)
Sprawdź dostępność w sklepie
 

Rękawiczki do biegania – przybij piątkę!

Biegasz nie tylko latem, lecz także w chłodniejsze jesienne dni czy duże mrozy zimą? Wiesz zatem, że ubiór biegacza sezonowego i całorocznego bardzo się różni. Kiedy jest ciepło, w zupełności wystarcza Ci lekka, przewiewna koszulka z krótkimi szortami. Wraz z obniżeniem się temperatury, zaczynasz potrzebować cieplejszej bluzy, a nawet kurtki, czapki, długich spodni i… rękawiczek do biegania. O tych ostatnich wielu wciąż zapomina, a dłonie na tym bardzo cierpią. Nieosłonięte miejsca na ciele szybko się wyziębiają, co może prowadzić do odmrożeń. Bieganie przestaje sprawiać nam przyjemność, nierzadko dopadają nas nieprzyjemne infekcje. Rękawiczki do biegania chronią dłonie przed chłodem i wiatrem, dzięki czemu Twój trening może trwać dłużej niezależnie od pory roku czy warunków panujących na zewnątrz.

Rękawiczki do biegania – docenisz ich obecność na swoich dłoniach

Ciepło ucieka przez nieosłonięte części ciała, a organizm nie utrzymuje stałej temperatury, co przekłada się na mniejszy komfort biegania. Rękawiczki do biegania izolują od zimna, ale jednocześnie nie wstrzymują cyrkulacji, dzięki czemu nie ma ryzyka wychłodzenia organizmu. Rękawiczki do biegania mają specjalną konstrukcję, są wykonane z uwzględnieniem potrzeb sportowców outdoorowych. Utrzymują ciepło, zapobiegając poceniu się dłoni, nie doprowadzając tym samym do przegrzania się organizmu. Powinny z nich korzystać nie tylko osoby, u których występują problemy z krążeniem, lecz wszyscy biegacze trenujący w sezonie jesienno-zimowym.

Specjalne rękawiczki do biegania

Założenie bawełnianych rękawiczek, które nosisz na co dzień, nie będzie dobrym pomysłem. Rękawiczki do biegania muszą przylegać do dłoni, zapewniając dobrą izolację. Jeżeli będą za luźne, na pewno przepuszczą powietrze i nie spełnią swojej funkcji. Wybieraj rękawiczki do biegania z materiału termoaktywnego, odprowadzającego wilgoć oraz zapewniającego komfort cieplny. Najlepsze będą modele o możliwie jak najmniejszej wadzę, solidnie wykonane, ze specjalną powierzchnią na palcach powalającą na korzystanie ze smartfona.

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę