Stopery

9 ofert

Zyskuj więcej z programem lojalnościowym Decathlon Active

50 zł = 50 punktów

Zbieraj punkty za zakupy

odbieraj bony

na kolejne zakupy

365 dni

na wymianę i zwrot

Więcej szczegółów
Więcej szczegółów
Stoper OnStart 500
KALENJI Stoper OnStart 500

119,99 zł

Dostawa za 2 dni
 

Stoper sportowy – miej czas pod kontrolą

Podczas treningu okazuje się niezastąpiony, mimo że wiele osób uważa trening bez niego za równie efektywny. Wyobraź sobie, że musisz wykonywać poszczególne ćwiczenia przez konkretny czas, a także zdecydowałeś się na trening interwałowy. W jaki sposób chcesz kontrolować czas? Stoper sportowy pomoże Ci przeprowadzić efektywny trening w domu, na siłowni i w plenerze. Wykorzystaj go do kontroli czasu wykonywania konkretnych odcinków w pływaniu lub w trakcie biegania, a także do pomiaru czasu serii ćwiczeń na siłowni, sali fitness i w domu. Stopery to gadżety, które w znaczącym stopniu ułatwiają organizację treningu i dają większe możliwości ustalania planów treningowych.

Stopery i ich funkcje

Stopery potrafią naprawdę wiele, zależy to jednak od konkretnego modelu. Różnią się przede wszystkim dokładnością. To parametr, na który warto zwrócić szczególną uwagę. Decathlon proponuje stopery z dokładnością do 1/100 sekundy, dzięki czemu pomiar Twojego czasu treningowego będzie naprawdę precyzyjny. Przydatną funkcją w stoperach jest zapamiętywanie ostatnich czasów, która umożliwia Ci lepszą kontrolę swoich postępów i wyników. Możesz sprawdzić, w jakim czasie pokonałeś ten sam dystans kilka tygodni temu, a tym samym jak duży krok do przodu udało Ci się już zrobić.

Do mierzenia czasu kolejnych odcinków i powtórzeń poszczególnych ćwiczeń służą międzyczasy. W zależności od modelu stopera możemy mieć od kilku, do nawet kilkuset międzyczasów, jak np. w przypadku stopera sportowego ONstart 710 KALENJI. Został on również wyposażony w specjalną regulację – wybijanie rytmu (PACER), pomiar prędkości (SPEED), pomiar kadencji (STROKE). To zaawansowany model stopera, który na pewno docenią wymagający sportowcy.

Wybierz swój stoper sportowy

Uwzględnij swoje indywidualne preferencje, regularność i intensywność treningów, a także ich rodzaj. Możesz wybrać stoper sportowy z podstawowymi funkcjami lub zaawansowany technologicznie gadżet, który sprawdzi się w wielu dyscyplinach sportowych. Sprawdź także pulsometry i krokomierze.

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę