Buty do chodzenia

1070 ofert

Dostawa do Paczkomatu

Zamów do 15:00, aby odebrać następnego dnia

Buty do chodzenia damskie Fila 94 Wmn Low
Puma R78 SL, Niebieski

Buty do chodzenia – aktywny marsz łączy przyjemne z pożytecznym

Lubisz spacery? A gdyby tak nieco przyśpieszyć tempo? To wystarczy, aby bardziej zaangażować mięśnie do pracy i zmusić organizm do większego wysiłku. Chodzenie to również aktywność fizyczna, często niedoceniana, której nie traktuje się jako formy aktywnego spędzania czasu wolnego. Wystarczy 30 minut szybkiego marszu dziennie, aby dostrzec efekty, takie jak lepsza sylwetka oraz wydolność, mniejsza waga czy mocniejsze mięśnie. Jeżeli jeszcze nie próbowałeś, warto to zmienić. Maszerowanie może być nie tylko świetnym uzupełnieniem planu treningowego, lecz także po prostu formą spędzania czasu wolnego z bliskimi. To jest sport, a w nim ważne są bezpieczeństwo i oczywiście wygoda, dlatego będą Ci potrzebne wygodne obuwie do chodzenia.Taki produkt musi mieć inne parametry i cechy niż buty do biegania po różnej powierzchni, czyli aktywności, która jest bardziej dynamiczna i wymagająca. W każdym przypadku niezbędne jest odpowiednie dopasowanie obuwia do kształtu stopy, pięty i innych wymagań. Mają to być wygodne buty do chodzenia, które sprawdzą się w różnych warunkach.

Szybki marsz – poznaj jego zalety!

Szybki marsz to aktywność naśladująca codzienne chodzenie, jednak w przyspieszonym tempie. Świetnie sprawdzi się u wszystkich osób, niezależnie od wieku czy formy. To także dobry sposób na szybki powrót do treningów po kontuzji. Maszerowanie przeznaczone jest dla dzieci, młodzieży, dorosłych i osób starszych. Nie ma żadnych ograniczeń wiekowych, dlatego zacznij już teraz! Aktywny sportowy marsz podkręci Twój metabolizm, dzięki czemu organizm będzie pracował intensywniej i tym samym spalisz więcej kalorii niż podczas zwykłego spaceru.Poprawią się Twoje krążenie i wydolność, a organizm dotleni - poczujesz komfort. Maszerowanie angażuje większość mięśni Twojego ciała, które skutecznie w ten sposób wzmacniasz. Jeżeli chcesz, aby aktywny marsz przyniósł Ci wszystkie te efekty, rób to w tempie od 5 do 10 km/h. Spacerujesz? A więc przyśpiesz!Oczywiście nieco inne cechy powinny mieć buty do chodzenia po górach, do spacerów po szlakach, a inne obuwie do zaliczania treningu na płaskiej powierzchni. Mam zarówno modele damskie, jak i przeznaczone dla panów. W Decathlon znajdziesz również odpowiednie buty dla dziecka.

Jakie buty do chodzenia?

Przy ich wyborze zwróć uwagę na cel, w jakim uprawiasz tę aktywność. Jeżeli maszerujesz rekreacyjnie, ponieważ chcesz się dobrze czuć, Twoje buty sportowe do spacerowania muszą mieć odpowiednią amortyzację i być giętkie. Maszerujesz szybciej, gdyż zależy Ci na wzmocnieniu swojego ciała i serca? Najlepsze będzie dla Ciebie obuwie ukierunkowane dodatkowo na dynamikę. Jeżeli chcesz zarówno czuć się dobrze, wzmocnić swoje ciało, jak i poprawić wydolność organizmu, a szybki marsz traktujesz jako jeden ze swoich treningów, wybierz buty giętkie i o dobrej przyczepności. Powinna się w nich znajdować wysokiej jakości wkładka, która zapewni Ci stabilność w czasie aktywności.Sprawdź obuwie do chodzenia w sklepie Decathlon! Polecamy obuwie wykonane z oddychającego materiału, elastyczne, lekkie, z podeszwą o dobrej przyczepności. Znajdziesz u nas też modele wodoodporne, dzięki czemu już nawet deszcz nie przeszkodzi Ci w treningu! Dobierz do nich skarpetki z oferty Decathlon w odpowiednim rozmiarze - niech Twoja stopa ma zapewniony komfort.

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę