Deskorolki 122 oferty

PROMO WEEK
NAWET DO -50%

SPRAWDŹ
Deskorolka dla dzieci Oxelo CP100 MID Geometric 7,5"
Ecodesign
Deskorolka dla dzieci Oxelo Play 100
Najniższa cena
Deskorolka Oxelo complete 100 Galaxy
Promo Week
OXELO Deskorolka Oxelo complete 100 Galaxy

239,99 zł 279,99 zł - 40 zł

(27)
U Ciebie za 2 dni
DESKOROLKA COMPLETE 500 BRUCE 8"
Promo Week
OXELO DESKOROLKA COMPLETE 500 BRUCE 8"

299,99 zł 389,99 zł - 90 zł

U Ciebie za 2 dni
Deskorolka klonowa FSC Oxelo CP100 8"
OXELO Deskorolka klonowa FSC Oxelo CP100 8"

329,99 zł

U Ciebie za 2 dni
Deskorolka Aloiki 7.87"
Deskorolka Spokey Skalle
Promo Week
SPOKEY Deskorolka Spokey Skalle

179,99 zł 228,99 zł - 49 zł

Deskorolka Jart 7.6" Scrabble
 

Deskorolka – „surfuj” po miejskiej dżungli

Skoki na rampie, slide po barierkach, przeskok nad wysokim murkiem, obrót i zeskok ze schodów… Jazda na deskorolce dostarcza wielu wrażeń i emocji. Nie bez przyczyny aktywność ta nie wychodzi z mody i wciąż jest często praktykowana zarówno w skateparku, jak i coraz częściej w miejskiej przestrzeni. Niepozornie wyglądająca deskorolka z Twoją pomocą potrafi wykonywać rzeczy niezwykłe, ewolucje w powietrzu oraz rozmaite triki. Na początku jednak trzeba nauczyć się na niej jeździć po płaskiej nawierzchni. Żeby przejść na wyższy poziom, konieczne jest opanowanie przynajmniej podstawowej techniki jazdy. Musisz czuć się na deskorolce pewnie, dobrze nad nią panować i współpracować z nią. Deskorolka dla wielu osób stanowi środek transportu, którym poruszają się po mieście, unikając korków czy ścisku w autobusie. Dla innych to pasja, godziny spędzone w skateparku w towarzystwie równie wielkich fanów ekstremalnej jazdy.

Twoja pierwsza i kolejna deskorolka

Deskorolka charakteryzuje się warstwową budową – składa się z 7 lub 9 warstw drewna. Dodatkowo pokryta jest gripem odpowiadającym za zwiększoną przyczepność. Posiada kółka wykonane z poliuretanu lub naturalnego kauczuku. Im są one większe, tym szybszą prędkość możesz rozwinąć. Ważna rolę odgrywają łożyska oznaczone symbolem ABEC, od 1 do 7. Najszybciej kręcą się „siódemki”.

Klasyczna deskorolka ma 4 kółka oraz 8 łożysk, jest przeznaczona do jazdy po asfalcie i chodniku, a Ty możesz na niejwykonywać różne triki. W ostatnich latach dużą popularność zyskała deskorolka fiszka, która wyróżnia się mniejszymirozmiarami. Będzie odpowiednia do jazdy po mieście przy niewielkiej prędkości. Dla początkujących to idealny wybór.

Deskorolka dla dzieci

Przygodę na deskorolce może zacząć już kilkulatek. Deskorolka dla dzieci jest mniejsza niż dla dorosłych, co ułatwia manewrowanie oraz naukę. Może być wykonana zarówno z drewna, jak i plastiku. Jej odpowiednia szerokość umożliwia stabilne ustawienie stopy, co zapewnia większe bezpieczeństwo. Godna polecenia dla najmłodszych jest też deskorolka fiszka. Sprawdź również waveboardy w ofercie Decathlon.

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę