Czapki i opaski fitness

(1)
a11y.skip-categories a11y.skip-categories
Zamów i odbierz w Decathlon z darmową dostawą i odbiorem już za 1h!

Darmowy odbiór w sklepie Decathlon już za 1h!

ZOBACZ JAK TO ZROBIĆ
Czapka z daszkiem fitness Domyos
DOMYOS Czapka z daszkiem fitness Domyos

29,99 zł

U Ciebie za 2 dni
 

Czapki i opaski fitness – nie daj się upałom!

Fitness można trenować wszędzie, nawet na świeżym powietrzu. Kiedy słońce zaczyna świecić mocniej, a temperatura powietrza wyraźnie wzrasta, w parku pojawiają się fani aktywności fizycznej. Jedni biegają, drudzy jeżdżą na rowerze i rolkach, a inni ćwiczą jogę, stretching, a nawet wykonują trening siłowy. Sport uprawiany w plenerze wymaga odpowiedniego przygotowania, oprócz standardowego stroju sportowego będziesz potrzebować jeszcze kilku akcesoriów, a właściwie jednej rzeczy – czapki fitness.

Czapki fitness do ochrony przed słońcem

Słońce to przyjemność, niekiedy jednak jest bardzo niebezpieczne i zagraża naszemu zdrowiu. W okresie wiosenno-letnim podczas treningów zaleca się picie większej ilości wody, ale też trzeba pamiętać o właściwej ochronie głowy, kiedy trening wykonujemy na zewnątrz. Czapki fitness pozwolą Ci bezpiecznie, bez ryzyka udaru i osłabienia, trenować nawet przy mocniejszym słońcu. Brak czapki i przegrzanie głowy wywołuje zawroty głowy, osłabienie, mdłości, problemy z koncentracją, przemęczenie i udar cieplny.

Szukaj czapki fitness z daszkiem. To dodatkowa ochrona Twoich oczu i większy komfort treningu bez utrudniającego widoczność, świecącego w oczy słońca. Łatwo dopasujesz ją do głowy, jeśli będzie miała regulację. Musi być też lekka, dlatego najlepszym wyborem będą czapki fitness z bawełny.

Opaski fitness w plener i na siłownię

Kobiety w trakcie treningu muszą zadbać o więcej rzeczy niż panowie. Ich często długie włosy wpadają do oczu i utrudniają wykonywanie niektórych ćwiczeń. Zwiąż je gumką, zepnij spinkami, a jeżeli wciąż Ci przeszkadzają, spróbuj korzystać z opaski fitness. Cienką opaskę zakładamy na głowę, a ona podtrzymuje włosy. Jest rozciągliwa, ale nie uciska głowy, dlatego z powodzeniem ją dopasujesz. Jeżeli zależy Ci, aby włosy pozostały suche po treningu, zabierz ze sobą grubą opaskę fitness, poczujesz się wtedy bardziej komfortowo.

Idealny prezent na każdą okazję

Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł

zamów e-kartę