Przyrządy do ćwiczeń brzucha 22 oferty

SPORTOWE PREZENTY
DO -50%

SPRAWDŹ
FIT BALCUSH
ABDO 500
Sportowe prezenty
DOMYOS ABDO 500

129,99 zł 149,99 zł - 20 zł

(16)
Sprawdź dostępność w sklepie
 

Przyrządy do ćwiczeń brzucha – postaw na lepsze efekty

Robisz brzuszki, ale nie dostrzegasz zadowalających efektów? Twój brzuch nie jest na tyle płaski i umięśniony, żebyś mógł być z niego dumny? A może dopiero zdecydowałeś się poprawić jego wygląd i szukasz alternatywy dla typowych brzuszków? Proponujemy Ci przyrządy do ćwiczeń brzucha, które wspierają ruch ciała, pomagają w prawidłowym wykonywaniu ćwiczenia oraz wzmacniają mięśnie brzucha i inne partie ciała. Sprawiają, że Twój trening nie jest monotonny.

Przyrządy do ćwiczeń brzucha – jak prawidłowo z nich korzystać

Przyrządy do ćwiczeń brzucha to wsparcie dla pracy mięśni, zarówno górnych, dolnych, jak i skośnych – najczęściej angażują je wszystkie, niektóre w mniejszym, inne w większym stopniu. Dzięki korzystaniu z odpowiednich sprzętów wzmocnisz je, ale też skutecznie wyszczuplisz sylwetkę i dodatkowo wzmocnisz mięśnie lędźwiowe. Aby osiągnąć takie efekty, musisz pamiętać o prawidłowej postawie, niezależnie od tego, jakie przyrządy do ćwiczeń brzucha wybierzesz. Zawsze utrzymuj napięcie w obrębie mięśni brzucha, lędźwi i szyi. Skoncentruj się na każdym ruchu, wykonuj go powoli, angażując przede wszystkim mięśnie brzucha. Prawidłowa postawa pozwoli Ci uniknąć ewentualnych problemów z kręgosłupem, które wynikają z jego nadmiernego obciążenia.

Jakie przyrządy do ćwiczeń brzucha od Decathlon?

Do najczęściej wybieranych przyrządów należy abdo gain, czyli przyrząd składający się z maty i dwóch uchwytów. Należy się położyć na macie, chwycić obręcz po obu stronach i unieść ciało do góry, kontrolując przy tym, czy odcinek lędźwiowy pozostaje w kontakcie z podłożem. Abdo gain polecamy zarówno początkującym, jak i zaawansowanym. Możesz zwiększać czas wytrzymywania w pozycji z napiętymi mięśniami brzucha, zmniejszając tym samym czas odpoczynku.

Przyrządy do ćwiczeń brzucha pomagają też wypracować dobre nawyki i odpowiednią pozycję w trakcie wykonywania brzuszków. Służy do tego m.in. abdo ergo, który ogranicza pobudzenie mięśni szyi i minimalizuje ryzyko wystąpienia w tym miejscu bólu. Wiele osób zmaga się z tym problemem, lecz Ty już nie musisz!

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę