Skakanki

(2)
a11y.skip-categories a11y.skip-categories
Zamów i odbierz w Decathlon z darmową dostawą i odbiorem już za 1h!

Darmowy odbiór w sklepie Decathlon już za 1h!

ZOBACZ JAK TO ZROBIĆ
 

Skakanka treningowa – połącz efektywny trening i wspomnienia z dzieciństwa

Doskonale znasz ją z dzieciństwa. Długimi godzinami mogłeś skakać na skakance, nieświadomie wzmacniając mięśnie rąk i nóg. Była to dla Ciebie świetna zabawa, teraz może stać się skutecznym ćwiczeniem podczas Twojego codziennego treningu. Skakanka treningowa jest jednym z najprostszych narzędzi do ćwiczeń. To już nie tylko zabawka dla dzieci, lecz także profesjonalny sprzęt sportowy, dzięki któremu wykonasz mocny trening cardio, rozgrzewkę przygotowującą Twój organizm do właściwego treningu, a także ćwiczenia angażujące mięśnie rąk, barków i nóg.

Jaka skakanka treningowa do cross treningu?

Dobrze znana jest Ci skakanka nylonowa i linowa, która uprzyjemniała Ci wolne chwile w dzieciństwie. Sprawdzi się dla początkujących oraz osób wykorzystujących ją rekreacyjnie. Jeżeli szukasz skakanki treningowej, która nie tylko umożliwi Ci skakanie dla zabawy, lecz także skutecznie zwiększy efektywność Twoich treningów, wybierz skakankę z obciążeniem. To narzędzie trenignowe przeznaczone do intensywnego treningu cardio. W rączkach zamontowano dodatkowy ciężar, dzięki któremu wzmocnisz i ukształtujesz mięśnie górnych partii ciała. Jeżeli chcesz kontrolować swoje efekty treningowe, to najlepszym wyborem będzie skakanka treningowa z licznikiem. Posiada ona kilka funkcji – informuje Cię o liczbie spalonych kalorii, liczbie wykonanych skoków, czasie skakania, a także ma wbudowany budzik.

Skakanka treningowa – jak możesz ją wykorzystać?

Nie tylko do klasycznych skoków. Drzemie w niej znacznie większy potencjał. Możesz skakać na niej na jednej nodze, obunóż, naprzemiennie i z wykrokiem na bok, biegać w miejscu, skakać do tyłu i krzyżując skakankę. Niezależnie od tego, jaką technikę skakania wybierzesz, skakanka treningowa pomoże Ci stracić zbędne kilogramy, zwiększyć sprawność i wytrzymałość Twojego organizmu, poprawić koordynację ruchową, wzmocnić mięśnie rąk i nóg, a także zwiększyć szybkość

A Ty masz już swoją skakankę treningową? Przekonaj się, że to dobry sposób na trening, który będzie również świetną zabawą. Odkryj w sobie na nowo dziecko, które godzinami skakało, traktując dobry trening jak zabawę.

Idealny prezent na każdą okazję

Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł

zamów e-kartę