Skarpety fitness

99 ofert

Dostawa do Paczkomatu

Zamów do 15:00, aby odebrać następnego dnia

Skarpetki fitness Domyos średnie 2 pary
Koniec serii
DOMYOS Skarpetki fitness Domyos średnie 2 pary

19,99 zł 29,99 zł - 10 zł 9,99 zł/pce

U Ciebie za 11 dni
 

Skarpety fitness – ubierz dobrze swoje stopy

Nie mają dla Ciebie większego znaczenia, wybierasz jedne ze swojej „kolekcji” i biegniesz na trening. Skarpetki bardzo często są niedocenianym elementem stroju sportowego na siłownię. Czy Tobie również wydaje się, że Twoim stopom jest obojętne, w co je ubrałeś? Nie bez powodu stworzyliśmy skarpety fitness przystosowane do treningów siłowych i cardio na siłowni. Zadbaliśmy o Twoje stopy, proponując im nie tylko wygodne obuwie sportowe. To skarpety mają bezpośredni kontakt z Twoim ciałem i to od nich zależy, czy przez cały trening stopy pozostaną suche.

Skarpety fitness z trudną misją!

Czy znasz to uczucie, kiedy Twoje stopy pocą się, a nadmiar wilgoci wciąż pozostaje w skarpetkach, a czasami nawet staje się bardziej uciążliwy? Czy zdarzyło Ci się zawstydzić na siłowni z powodu nieprzyjemnego zapachu wydobywającego się z Twoich butów? Przyczyną Twoich problemów są nieodpowiednio dobrane skarpetki, a właściwie brak jakiegokolwiek zastanowienia się nad właściwościami tych, które są przeznaczone do uprawiania sportu. Skarpety fitness muszą dobrze przepuszczać powietrze, ograniczać wydzielanie nieprzyjemnego zapachu i potliwość. To oznacza, że trzeba je wykonać ze specjalnego materiału, np. poliamidu. Aby się rozciągały i dobrze przylegały do stopy, uzupełnia się go o elastynę.

Skarpety fitness charakteryzują się szczególną konstrukcją. Wykorzystano do nich specjalne nici ograniczające powstawanie pęcherzy. Zapewniają również lepsze trzymanie kostki oraz przodu i łuku stopy. Najczęściej są krótkie, sięgające do kostki, czyli tzw. „stopki”. Alternatywę dla nich stanowią niewidoczne skarpety fitness, jeszcze krótsze, ale spełniające wszystkie wymagania i posiadające cechy bardzo dobrych skarpet na siłownię.

Skarpety fitness w Twoim ulubionym kolorze

Pomimo że nie zawsze są widoczne, Ty wiesz, że je masz, więc muszą pasować do Twojego stroju sportowego. Decathlon świetnie rozumie Twoje preferencje. Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się, że Twoje skarpety fitness nie muszą być białe lub czarne!

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę