Izolaty WPI

154 oferty

Program Lojalnościowy

Dołącz do programu
OLIMP System Protein 80 700 g
OLIMP OLIMP System Protein 80 700 g

106,90 zł 152,71 zł/kg

ECOMAX WPA 700g
ECOMAX ECOMAX WPA 700g

54,90 zł 78,43 zł/kg

WPA Ecomax 700g
ECOMAX WPA Ecomax 700g

54,90 zł 78,43 zł/kg

ECOMAX WPA 700g
ECOMAX ECOMAX WPA 700g

54,90 zł 78,43 zł/kg

 

Białko WPI o wysokiej zawartości białka

Izolat białka jest najchętniej i najczęściej wybieraną dodatkową formą tego składnika odżywczego przez osoby intensywnie trenujące na siłowni, budujące masę mięśniową i redukujące tkankę tłuszczową. Wiadomo, że podstawowym budulcem mięśni jest białko, którego powinniśmy organizmowi dostarczać w odpowiednich ilościach. Bardzo często nie zaspokajamy codziennego zapotrzebowania na białko, a w przypadku wzmożonej aktywność zapotrzebowanie to jest zdecydowanie większe. Dla osób trenujących, wspomagających ich dietę produktem jest odżywka białkowa izolat. Łatwo się ją przygotowuje, jest też smaczna, ponieważ występuje w wielu wariantach smakowych. Można ją uzupełnić o ulubione dodatki, jak np. masło orzechowe, płatki owsiane czy awokado.

Poznaj bliżej białko WPI

Produkcja izolatu białka rozpoczyna się od pasteryzacji mleka w celu pozbycia się z niego wszelkich bakterii. Następnie dochodzi do koagulacji, procesu, w którym serwatka zostaje wyizolowana od sera. Taka serwatka jest bogata w duże ilości tłuszczu i laktozy, które są usuwane w kolejnym etapie. Dochodzi do tego w procesie filtracji. W ten sposób uzyskuje się izolat białka zawierający aż 90% protein. Jest też wzbogacona o inne wartości odżywcze, które również stanowią wsparcie dla wymagającego organizmu. Ponadto produkuje się specjalne odżywki przeznaczone dla osób z nietolerancją laktozy, są one całkiem pozbawione tego składnika.

Białko izolat dla aktywnych i budujących masę mięśniową

Białko WPI jest szczególnie popularne wśród osób, którym zależy na maksymalnym wzroście masy mięśniowej oraz redukcji tkanki tłuszczowej. Jego obecność w diecie ma duży wpływ na budowę beztłuszczowej masy ciała. Izolat białka charakteryzuje się ponadto niską zawartością tłuszczu i cukru, przez co jest również stosowany przez osoby będące na redukcji. Izolat białka trzeba jednak traktować jako dodatek do diety, a nie zamiennik wartościowego zwierzęcego i roślinnego białka pochodzącego m.in. z mięsa i strączków.

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę