Hulajnogi

(852)
Skip categories Skip categories

Podkategorie

Cofnij do Sporty
Decathlon Rent

Stylowe zakupy do -50%!

Sprawdź ofertę
HULAJNOGA FREESTYLE MF ONE
Koniec serii
OXELO HULAJNOGA FREESTYLE MF ONE

199,99 zł 249,99 zł - 50 zł

(373)
U Ciebie za 2 dni
Hulajnoga miejska dla dzieci Oxelo Mid 9 z amortyzacją
Koniec serii
OXELO Hulajnoga miejska dla dzieci Oxelo Mid 9 z amortyzacją

339,99 zł 389,99 zł - 50 zł

(381)
U Ciebie za 2 dni
Hulajnoga Oxelo Town 7 XL
Najlepsza jakość i cena
OXELO Hulajnoga Oxelo Town 7 XL

499,99 zł

(265)
U Ciebie za 2 dni
Hulajnoga wyczynowa Movino Glide
Najlepiej oceniany
Hulajnoga freestyle MF540 deer
OXELO Hulajnoga freestyle MF540 deer

649,99 zł

(12)
U Ciebie za 2 dni
HULAJNOGA TOWN 5 XL
OXELO HULAJNOGA TOWN 5 XL

399,99 zł

(77)
U Ciebie za 2 dni
Hulajnoga dla dzieci Oxelo Play 5
Hulajnoga dla dzieci Oxelo MID 1
Najlepiej oceniany
Hulajnoga wyczynowa Soke EVO street
SOKE Hulajnoga wyczynowa Soke EVO street

299,99 zł 375 zł - 75 zł

 

Hulajnogi elektryczne, wyczynowe, rekreacyjne

Hulajnogi to urządzenia, które obecnie przeżywają swoją drugą młodość. Na pewien czas jednak o nich zapomniano, ale jak się okazuje, nie na długo. Tak duże zainteresowanie tym sprzętem jest całkowicie zrozumiałe. Hulajnogi rekreacyjne to fantastyczne pojazdy, które mogą zastąpić klasyczne rowery. Jazda na nich to praktyczny i szybki sposób przemieszczania się po mieście, gwarantujący bezpieczeństwo jazdy. Hulajnoga zdecydowanie kojarzy nam się z dzieciństwem, jednak sięgają po nie również dorośli. To połączenie przyjemności z aktywnością fizyczną, a także wygodny środek lokomocji, który ułatwia przemieszczanie się na duże odległości. Pobudza nasze mięśnie, dzięki czemu spalamy kalorie jadąc do pracy, na uczelnię lub do sklepu. Hulajnogi nie szkodzą środowisku, w przeciwieństwie do samochodów i autobusów. Jeździ się na nich łatwo, szybko więc opanujesz tę technikę! W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór hulajnóg dla starszych i młodszych użytkowników.

Hulajnogi miejskie dla dorosłych

Hulajnoga to środek transportu nie tylko w przypadku żądnych przygód dzieci, ale i dorosłych. To świetne rozwiązanie do przemieszczania się po mieście. Dobra hulajnoga pozwala rozwinąć optymalną prędkość km/h, dzięki której szybko przemieścisz się w wybrane miejsce. Przy wyborze hulajnogi dla dorosłych zwróć uwagę na dopuszczalną masę użytkownika. Zwykle wynosi ona nie więcej niż 100 kg. Zastanów się, jakie będzie przeznaczenie wybranego sprzętu. Jeżeli chcesz poszaleć po bocznych drogach, niekoniecznie na asfaltowych i utwardzonych, najlepszym wyborem będzie hulajnoga z amortyzatorami. A może liczysz na dużą porcję adrenaliny i chcesz poćwiczyć triki? Do ekstremalnej jazdy przeznaczone są hulajnogi freestyle, znane także jako hulajnogi wyczynowe, o mniejszych kołach i szerszej kierownicy. Istotne są także materiały, z jakich wykonana jest każda hulajnoga. Powinny być jak najlepszej jakości, a jednocześnie lekkie i poręczne. Przykładem takiego tworzywa jest aluminium, z którego wykonane są na przykład dostępne w naszym sklepie hulajnogi Xiaomi.

Dziecięce hulajnogi

To propozycje dla najmłodszych, którzy preferują aktywność na świeżym powietrzu i zabawy z przyjaciółmi. Hulajnogi dla najmłodszych wybieramy, uwzględniając wiek dziecka. Dla maluchów, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tym sprzętem, najlepsze będą hulajnogi na trzech kółkach. Hulajnoga trójkołowa zapewnia lepszą stabilizację i tym samym bezpieczeństwo. Oprócz tego pozwala poczuć się pewniej. W przypadku starszych dzieci, decydujemy się na klasyczne hulajnogi na dwóch kółkach. Mogą być to pojazdy z hamulcem ręcznym lub/i tylnym. Warto zwrócić uwagę, czy wysokość kierownicy jest regulowana, a podest ma antypoślizgową powierzchnię. W sklepie Decathlon na pewno takie znajdziesz! Ponadto polecamy inne akcesoria do jazdy. Koniecznie na wyposażeniu powinien znaleźć się kask ochronny, przydadzą się też inne ochraniacze, a jeżeli to konieczne, to również części zamienne. Niezależnie od wieku użytkownika, należy pamiętać, by korzystać z hulajnogi z rozwagą.

Idealny prezent na każdą okazję

Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł

zamów e-kartę