Hulajnogi dla dzieci

Hulajnogi dla dzieci

a11y.skip-filters
Filtry
Zamów i odbierz w Decathlon z darmową dostawą i odbiorem już za 1h!

Darmowy odbiór w sklepie Decathlon już za 1h!

ZOBACZ JAK TO ZROBIĆ
 

Hulajnogi dla dzieci – doskonała zabawa dla każdego malucha

Zapomniane na kilka lat ponownie wyjeżdżają na ulice! Hulajnogi dla dzieci wracają do łask. Jazda na nich to doskonały sposóbna aktywne spędzenie czasu wolnego na świeżym powietrzu. Alternatywa dla komputerów, telewizorów i tabletów już dla kilkulatka.Pierwsza hulajnoga dla dzieci, jak również każda kolejna, powinna być wybrana z uwzględnieniem ich wieku oraz stopnia zaawansowania.Tylko dobrze dopasowana pozwoli mu poznać technikę jazdy, doskonalić swoje umiejętności, a przy tym dobrze się bawić. W sklepieDecathlon dostępna jest hulajnoga zarówno dla 2-latka, jak i młodszego lub starszego ucznia. Została zaprojektowana z myśląo najmłodszych, ma być bezpieczna, ale też wyróżniać się atrakcyjnym designem, co stanowi dodatkową zachętę dla malucha.

Jaka hulajnoga dla dzieci?

Hulajnoga charakteryzuje się stosunkowo prostą budową, jednak w jej skład wchodzi kilka kluczowych elementów, które mająznaczenie dla bezpieczeństwa, wygody i łatwości jazdy, m.in. rama wykonana z lekkiego aluminium lub tworzywa sztucznego.Materiały te są lekkie, a przy tym solidne oraz odporne na uszkodzenia, dlatego zastosowano je do produkcji hulajnogi dladzieci. Niezwykle ważne są kółka. Muszą być odporne na ścieranie, więc używa się kauczukowych, a coraz rzadziej mniej solidnychplastikowych. Bezpieczna jazda jest możliwa tylko ze sprawnymi hamulcami. W większości modeli stosuje się hamulec nożny tylny.W niektórych jednak dodatkowo znajduje się hamulec przy kierownicy dla lepszej kontroli prędkości. Komfortowi jazdy sprzyjająponadto chwyty na kierownicy oraz możliwość regulacji jej wysokości.

Może hulajnoga trójkołowa?

To hulajnoga dla 3-latka, a nawet młodszych dzieci i tych, które dopiero rozpoczynają naukę jazdy. Zamiast jednego kółkaz przodu posiada dwa, co wpływa na lepszą stabilność pojazdu. Dzięki temu łatwiej można nad nim zapanować. Hulajnoga trzykołowaw ofercie Decathlonu występuje w wielu ciekawych wariantach, w tym również z efektownym podświetleniem kółek. Przy zakupie powinieneś pomyśleć również o doborze ochraniaczy.

Idealny prezent na każdą okazję

Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł

zamów e-kartę