Legginsy do jogi

28 ofert
media description
Program lojalnościowy Decathlon Zbieraj punkty i odbieraj bony!
Legginsy do jogi damskie Kimjaly ciążowe
Ostatnie sztuki
KIMJALY Legginsy do jogi damskie Kimjaly ciążowe

99,99 zł 129,99 zł - 30,00 zł

Najniższa cena 129,99 zł

Legginsy 7/8 do jogi dynamicznej damskie Kimjaly
Ostatnie sztuki
KIMJALY Legginsy 7/8 do jogi dynamicznej damskie Kimjaly

59,99 zł 89,99 zł - 30,00 zł

Najniższa cena 89,99 zł

(18)
Sprawdź dostępność w sklepie
Legginsy do jogi damskie Kimjaly 7/8
Ostatnie sztuki
KIMJALY Legginsy do jogi damskie Kimjaly 7/8

69,99 zł 89,99 zł - 20,00 zł

Najniższa cena 89,99 zł

(1)
Sprawdź dostępność w sklepie
 

W co się ubrać na matę? W legginsy do jogi!

Na zajęciach chcesz się czuć wygodnie, jednak nie chcesz rezygnować z modnego wyglądu? Ćwiczenia z jogi wymagają stroju, który nie będzie krępował Twoich ruchów i zapewni Ci pełną swobodę. Ponadto, ważne jest kontrolowanie ruchu swojego ciała i obserwowanie, jak się zmienia przy kolejnych ćwiczeniach. Legginsy do jogi wydają się więc idealne. To one są najczęściej wybierane przez współczesne joginki, również ze względu na ich modny wygląd. Są wygodne, elastyczne i pozwalają na swobodne wykonywanie najbardziej wymagających i dynamicznych ćwiczeń.

Jak wybrać legginsy do jogi?

Priorytetem powinna być wygoda. Joga wymaga koncentracji, więc nic nie może zakłócać i rozpraszać Twojej uwagi. Tylko wtedy trening będzie przynosił pożądane korzyści zarówno dla ciała, jak i dla ducha. Legginsy do jogi muszą być elastyczne, dobrze dopasowane, ale nie za obcisłe, aby nie ograniczały Twoich ruchów. Tylko w takich legginsach wykonasz wszystkie asany, powitanie słońca i pozycję psa z głową w dół. W jodze występują elementy gimnastyki, które wymagają od Ciebie i Twojego stroju dużej elastyczności. Legginsy do jogi powinny współpracować z Twoim ciałem, poddawać się jego ruchom.

Legginsy do jogi wykonane są z elastycznych i oddychających materiałów. Dobrze odprowadzają wilgoć, nie zatrzymując tym samym potu, co przekłada się na komfort treningu. Jeżeli chcesz zapewnić sobie maksymalną wygodę, wybierz legginsy z wywijanym pasem delikatnie opinającym mięśnie brzucha. Zrezygnuj z ozdobnych aplikacji, które mogą uniemożliwić Ci wykonywanie niektórych ćwiczeń.

Modne legginsy do jogi

Szczególnie dla kobiet równie ważny jak wygoda jest wygląd, nawet podczas treningu. Wszystkie nasze legginsy do jogi zostały zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami. Proponujemy klasyczne modele w ciemnych, uniwersalnych kolorach, które z łatwością dopasujesz do innych elementów stroju jak koszulka czy bluza. Jeżeli preferujesz odważniejsze wzory, to możesz zdecydować się na legginsy do jogi z nadrukiem. Z Decathlon możesz sobie pozwolić na strój sportowy odpowiadający Twoim preferencjom. Ubierzesz się na trening w swoim, indywidualnym stylu.

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę