Hamaki

39 ofert

Program Lojalnościowy

Dołącz do programu
Hamak kempingowy Spokey AIR ROCKER
SPOKEY Hamak kempingowy Spokey AIR ROCKER

129,99 zł 149,99 zł - 20 zł

 

Hamaki – wypoczynek jak na Karaibach!

Czy wiesz, że w niektórych regionach świata nie jest znana inna forma spania, jak ta na hamaku? Zawieszony na dwóch drzewach kawałek materaca to ich odpowiednik naszego łóżka. Hamak kojarzy się nam z beztroskim relaksem w ogrodzie, ale okazuje się, że świetnie sprawdzi się też podczas trekkingowej wyprawy. Istnieje wiele rodzajów, każdy ma inne przeznaczenie. Łączy je jedno – ponadprzeciętna wygoda i możliwość odpoczynku, którego będą Ci zazdrościć inni turyści, a także sąsiedzi spoglądający na Twój ogród.

Hamak turystyczny – zabierz go w trasę

Hamak pozwala się zrelaksować. Delikatnie bujanie ułatwia przejście w fazę snu. Sprzyja to odprężeniu, co w przypadkudługich górskich wędrówek jest niezwykle ważne, aby zregenerować siły. Rozluźnia mięśnie i zapewnia nawet lepszywypoczynek niż materac. Dla niektórych jest to sposób na bezsenność.

Dlaczego warto zabrać hamak turystyczny w trasę? Zajmuje niewiele miejsca, jest bardzo kompaktowy, więc zmieści się do trekkingowego plecaka. Zawieszamy go na drzewie, zatem nie ma bezpośredniego kontaktu z podłożem. To sprawia, że nie potrzebujesz dodatkowej warstwy izolującej. Nie zawsze trzeba rozkładać namiot, czasami potrzeba bowiem tylko krótkiej drzemki, by ruszyć dalej. Hamak turystyczny rozkłada się znacznie szybciej i w tak samo krótkim czasie się składa. Odpoczywając „w powietrzu”, masz gwarancję, że żadne insekty z gleby nie zakłócą Twojego snu. A jeżeli chcesz dodatkowo zapewnić sobie ochronę przed latającymi owadami, wybierz moskitierę.

Hamak ogrodowy – Twoja prywatna strefa relaksu

Pogoda sprzyja spędzaniu czasu na świeżym powietrzu. Co powiesz na sjestę w zaciszu własnego ogrodu? „Lewitowanie” tojeszcze większa przyjemność. Hamak ogrodowy jest świetnym sposobem na popołudniowy relaks; alternatywą dla tradycyjnegoleżaka, który nie zapewni Ci takich „rozbujanych” atrakcji. Pozostaje nam życzyć Wam samych przyjemnych chwil!

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę