Kuchenki turystyczne

106 ofert

Zyskuj więcej z programem lojalnościowym Decathlon Active

50 zł = 50 punktów

Zbieraj punkty za zakupy

odbieraj bony

na kolejne zakupy

365 dni

na wymianę i zwrot

Więcej szczegółów
Więcej szczegółów
Krzesiwo Bushmen Revolt Firesteel
KARTUSZ GAZOWY DO KUCHENKI TURYSTYCZNEJ CV 470 + CAMPINGAZ
CAMPINGAZ KARTUSZ GAZOWY DO KUCHENKI TURYSTYCZNEJ CV 470 + CAMPINGAZ

49,99 zł

(7)
Brak zapasu online, produkt dostępny tylko w sklepach stacjonarnych.
Kuchenka turystyczna 206 S
Nowość
CAMPINGAZ Kuchenka turystyczna 206 S

99,99 zł

Dostawa za 3 dni
 

Kuchenki turystyczne – gotujemy w plenerze

Uwielbiasz biwakowanie i długie wyprawy, zatem wiesz, że aby mieć dużo energii, musisz dobrze jeść. Pobyt na łonie natury nie zwalnia Cię niestety z niektórych obowiązków. Przyrządzanie posiłków to konieczność, czasami wystarczy tylko podgrzać gotowe danie ze słoika, innym razem mamy ochotę na świeżą zupę. Jeżeli nie chcesz żywić się w fastfoodowych budkach i zależy Ci na smacznym jedzeniu, będzie Ci potrzebna kuchenka turystyczna, doskonale znana outdoorowcom, miłośnikom górskich wypraw i oczywiście biwakowiczom. Jej obsługa jest bardzo prosta, a dzięki odpowiednim zabezpieczeniom również bezpieczna. Na czym ugotujesz następny obiad w plenerze?

Kuchenka gazowa turystyczna wciąż niedoścignionym „ideałem”

Możemy skorzystać z kuchenki turystycznej elektrycznej oraz na paliwo stałe, jednak prawdziwym liderem jest kuchenka gazowa turystyczna, najczęściej wybierana i najlepiej oceniana. Czym zasłużyła sobie na taką popularność? Jest lekka i ma stosunkowo niewielkie rozmiary, a przy ograniczeniach w ekwipunku ma to duże znaczenie. Zasilana jest jednorazowymi kartuszami – wystarczy połączyć kartusz z palnikiem i gotowe, można zacząć przyrządzać śniadanie czy obiad na ciepło dla całej rodziny. Doskonale sprawdzają się na dużych wysokościach, gdzie działają bezproblemowo. To chyba wystarczające zalety kuchenki gazowej, które przekonają każdego obozowicza.

Kompletny zestaw do gotowania

Zasilane są gazem, ale mają jeszcze więcej atutów. Zintegrowane zestawy do gotowania składają się z palnika, osłony przeciwwietrznej i naczynia z radiatorem. To sprzęt do zadań specjalnych, pozwalający na przyrządzenie posiłku nawet w trudnych warunkach. To praktyczny, kompaktowy sprzęt, który jest również w ofercie naszego sklepu. Taka kuchenka turystyczna będzie też nieodzownym elementem Twojego ekwipunku, kiedy zechcesz wyruszyć na kilkudniową wyprawę w góry. Sprawdź również akcesoria kempingowe w ofercie Decathlon.

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę