Namioty samorozkładające, 2 seconds

25 ofert
media description
Program lojalnościowy Decathlon Zbieraj punkty i odbieraj bony!
Namiot kempingowy Quechua 2 Seconds 3-osobowy
Ostatnie sztuki
QUECHUA Namiot kempingowy Quechua 2 Seconds 3-osobowy

349,99 zł 399,99 zł - 50,00 zł

Najniższa cena 399,99 zł

(1)
Namiot kempingowy Quechua -2 Seconds -3-osobowy
Ostatnie sztuki
QUECHUA Namiot kempingowy Quechua -2 Seconds -3-osobowy

399,99 zł 449,99 zł - 50,00 zł

Najniższa cena 449,99 zł

(2)
Namiot turystyczny samorozkładający Spokey Altus
SPOKEY Namiot turystyczny samorozkładający Spokey Altus

74,99 zł 84,99 zł - 10,00 zł

Najniższa cena 84,99 zł

Malawi II Regatta namiot 2-osobowy 230x140cm
REGATTA Malawi II Regatta namiot 2-osobowy 230x140cm

599,99 zł 899,99 zł - 300,00 zł

Najniższa cena 899,99 zł

 

Namiot samorozkładający 2 seconds – kilka minut i gotowe!

Czy możesz sobie wyobrazić, że rozkładasz namiot w kilka minut bez konieczności korzystania ze specjalistycznych narzędzi? Dotychczas miałeś obawy, czy w ogóle potrafisz to robić, dlatego unikałeś wyjazdów pod namiot lub powierzałeś rozłożenie go innym uczestnikom weekendowego biwakowania. Namiot samorozkładający rozwiązuje problem związany z zastanawianiem się, jak wlaściwie przeczytać instrukcję obsługi nowo zakupionego sprzętu. Namiot został zaprojektowany tak, aby mogły z niego korzystać również te osoby, które nie najlepiej czują się w technicznych aspektach outdoorowych wyjazdów. Namiot 2 seconds, jak sama nazwa wskazuje, to mobilna sypialnia pojawiająca się na zielonej trawce już po kilku minutach. Wprawionym wystarczy być może nawet kilkadziesiąt sekund.

Zastanawiasz się jak to dziala? Namiot samorozkładający pakowany jest do pokrowca, który łatwo można zmieścić m.in. w bagażniku samochodowym, przymocować do roweru lub plecaka. Namiot wystarczy wyjąć z pokrowca oraz położyć na ziemi. Dzięki systemowi naprężonych prętów rozłoży się sam, bez Twojej ingerencji. Jedyne, co musisz zrobić, to przymocować namiot do podłoża za pomocą szpilek.  Tego rodzaju namiot możesz zabrać ze sobą nie tylko na pole namiotowe czy kemping. Świetnie sprawdzi się również na plaży, nad jeziorem czy na działce.

Namioty samorozkładające 2 seconds - najważniejsze zalety

Jak sama nazwa wskazuje namioty samorozkładające się - rozkładają się szybko i sprawnie, dzięki czemu oszczędzamy czas. Poza tym rozłożony namiot możemy umieścić w dowolnym miejscu, bez konieczności wbijania śledzi. Niewątpliwie największą zaletą tego gadżetu jest to, że nie potrzebujemy specjalnych umiejętności, żeby go rozłożyć, więc poradzi sobie z tym każdy laik, który nie ma wprawy w tego rodzaju czynnościach. Ponadto namioty 2 seconds nie zawierają dodatkowych części i stanowią jednolitą konstrukcję, więc nie ma obaw, że poszczególne elementy ulegną zgubieniu, a nocleg stanie pod wielkim znakiem zapytania. Trzecim i równie ważnym aspektem jest cena namiotu samorozkładającego. W porównaniu do tych klasycznych jest o wiele tańszy, dlatego nie musimy martwić się, że będzie to wydatek, który mocno nadwyręży portfel. 

Składanie namiotu jest banalnie proste, ale pod warunkiem, że dobrze zapoznamy się z instrukcją dołączoną przez producenta. Po złożeniu możemy go schować do specjalnego pokrowca, który zapewnia bezpieczny transport i przechowywanie.

Namiot samorozkładający - czy warto go mieć? 

Samorozkładający namiot 2 seconds w wielu przypadkach jest niezastąpiony. Cechuje się kompaktowymi rozmiarami i niewielką wagą. Został wykonany z solidnego materiału zapewniającego ochronę przed trudnymi warunkami atmosferycznymi - silnym wiatrem i deszczem (wodoodporność). Jeżeli zależy Ci również na ochronie przed słońcem i wysoką temperaturą, wybierz namiot z tkaniny Fresh & Black, która ogranicza dostęp promieni UV do wnętrza namiotu, a tym samym jego nagrzewanie się. W naszej ofercie znajdziesz namioty 3-osobowe, które posiadają otwory wentylacyjne i wolną przestrzeń pod tropikiem, dzięki czemu mamy zapewnioną odpowiednią cyrkulację powietrza. Klienci Decathlon doceniają namioty Quechua 2 seconds, cieszą się one bardzo dobrymi opiniami. Sprawdź nasz asortyment i wybierz namiot najlepiej odpowiadający Twoim potrzebom!

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę