Myślistwo

(1207)
Skip categories Skip categories

Podkategorie

Cofnij do Sporty
Decathlon Rent

Stylowe zakupy do -50%!

Sprawdź ofertę
Spodnie myśliwskie Warm 100
Stylowe zakupy
SOLOGNAC Spodnie myśliwskie Warm 100

99,99 zł 119,99 zł - 20 zł

(45)
U Ciebie za 2 dni
Polar myśliwski Solognac 500 camo
Ecodesign
Polar myśliwski Solognac 100
Ecodesign
Kalosze damskie Solognac Glenarm ciepłe
Stylowe zakupy
SOLOGNAC Kalosze damskie Solognac Glenarm ciepłe

79,99 zł 89,99 zł - 10 zł

(20)
U Ciebie za 2 dni
 

Myślistwo – przygotuj się na polowanie

Las skrywa wiele tajemnic, wciąż nieodkrytych i nieustannie fascynujących społeczeństwo. Najbardziej z tym środowiskiem zaznajomieni są myśliwi, którzy w lesie spędzają niezwykle dużo czasu. Myślistwo należy postrzegać jako aktywność, która wymaga ogromnej koncentracji, skupienia, spostrzegawczości, ale też odwagi. Ważne jest przygotowanie do niego pod kątem merytorycznym, umiejętnościowym, praktycznym, ale też pod względem odpowiedniego wyposażenia. Myślistwo musi być przede wszystkim bezpieczne dla człowieka, tylko wtedy będzie można czerpać z niego wystarczająco dużo satysfakcji.

Skuteczny kamuflaż i dobra ochrona

Myślistwo wymaga od myśliwych kamuflażu. Pod tym kątem projektowana jest odzież dla nich przeznaczona. Występuje w kolorach zielonym, brązowym, szarym i czarnym. Może mieć jednolity kolor lub być we wzór, który jeszcze skuteczniej pozwala wtopić się w leśną scenerię. Odzież myśliwska składa się ze spodni wykonanych z mocnego i odpornego na uszkodzenia mechaniczne materiału. Bardzo często posiada liczne kieszenie. W ciepłe dni myśliwemu zazwyczaj wystarczy t-shirt lub lekka bluza, w chłodniejsze przyda się kurtka myśliwska z kapturem i ciepły polar. Myślistwo, pomimo że uprawiane jest w lesie, wymaga też ochrony głowy przed słońcem. Do tego służy czapka z daszkiem lub kapelusz.

Myślistwo - praktyczne akcesoria

Decathlon oprócz odzieży myśliwskiej proponuje liczne akcesoria. Należą do nich plecaki i torby, lornetki i lunety, siatki i parasole, trąbki myśliwskie i wabiki. Myślistwo bardzo często jest ściśle związane ze współpracą człowieka z psem, który również uczestniczy w polowaniu. Zadbamy też o Twojego czworonożnego towarzysza. Przygotowaliśmy dla niego ofertę kamizelek ochronnych, smyczy i szelek, transporterów, obroży i karmy. Wszystko to pozwoli Ci odpowiednio zatroszczyć się o swojego pupila, który zapewne za każdym razem po polowaniu zasługuje na niemałą nagrodę.

Idealny prezent na każdą okazję

Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł

zamów e-kartę