Myślistwo

1176 ofert

Program Lojalnościowy

Dołącz do programu
Obroża Solognac 500
Najlepiej oceniany
SOLOGNAC Obroża Solognac 500

29,99 zł

(4)
U Ciebie za 8 dni
Spodnie myśliwskie Solognac Steppe 300
Koniec serii
Polar myśliwski Solognac 100
Ecodesign
Czapka zimowa Solognac 900 wełniana
Koniec serii
SOLOGNAC Czapka zimowa Solognac 900 wełniana

49,99 zł 69,99 zł - 20 zł

U Ciebie za 2 dni
Spodnie myśliwskie Warm 100
Koniec serii
SOLOGNAC Spodnie myśliwskie Warm 100

99,99 zł 149,99 zł - 50 zł

(17)
U Ciebie za 2 dni
Obroża odblaskowa520
Najlepiej oceniany
SOLOGNAC Obroża odblaskowa520

44,99 zł

(1)
U Ciebie za 2 dni
Czapka myśliwska z daszkiem 100
Kamizelka myśliwska Solognac 500
Najlepiej oceniany
Polar myśliwski damski Solognac 500
SOLOGNAC Polar myśliwski damski Solognac 500

109,99 zł

U Ciebie za 2 dni
Polar myśliwski Solognac 500 camo
Ecodesign
 

Myślistwo – przygotuj się na polowanie

Las skrywa wiele tajemnic, wciąż nieodkrytych i nieustannie fascynujących społeczeństwo. Najbardziej z tym środowiskiem zaznajomieni są myśliwi, którzy w lesie spędzają niezwykle dużo czasu. Myślistwo należy postrzegać jako aktywność, która wymaga ogromnej koncentracji, skupienia, spostrzegawczości, ale też odwagi. Ważne jest przygotowanie do niego pod kątem merytorycznym, umiejętnościowym, praktycznym, ale też pod względem odpowiedniego wyposażenia. Myślistwo musi być przede wszystkim bezpieczne dla człowieka, tylko wtedy będzie można czerpać z niego wystarczająco dużo satysfakcji.

Skuteczny kamuflaż i dobra ochrona

Myślistwo wymaga od myśliwych kamuflażu. Pod tym kątem projektowana jest odzież dla nich przeznaczona. Występuje w kolorach zielonym, brązowym, szarym i czarnym. Może mieć jednolity kolor lub być we wzór, który jeszcze skuteczniej pozwala wtopić się w leśną scenerię. Odzież myśliwska składa się ze spodni wykonanych z mocnego i odpornego na uszkodzenia mechaniczne materiału. Bardzo często posiada liczne kieszenie. W ciepłe dni myśliwemu zazwyczaj wystarczy t-shirt lub lekka bluza, w chłodniejsze przyda się kurtka myśliwska z kapturem i ciepły polar. Myślistwo, pomimo że uprawiane jest w lesie, wymaga też ochrony głowy przed słońcem. Do tego służy czapka z daszkiem lub kapelusz.

Myślistwo - praktyczne akcesoria

Decathlon oprócz odzieży myśliwskiej proponuje liczne akcesoria. Należą do nich plecaki i torby, lornetki i lunety, siatki i parasole, trąbki myśliwskie i wabiki. Myślistwo bardzo często jest ściśle związane ze współpracą człowieka z psem, który również uczestniczy w polowaniu. Zadbamy też o Twojego czworonożnego towarzysza. Przygotowaliśmy dla niego ofertę kamizelek ochronnych, smyczy i szelek, transporterów, obroży i karmy. Wszystko to pozwoli Ci odpowiednio zatroszczyć się o swojego pupila, który zapewne za każdym razem po polowaniu zasługuje na niemałą nagrodę.

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę