Karma, klatki, akcesoria dla psów. 131 ofert

ŚWIĄTECZNE PREZENTY
ODBIERZESZ SPRINTEM

SPRAWDŹ
Obroża 500
Najlepiej oceniany
SOLOGNAC Obroża 500

29,99 zł

(4)
U Ciebie za 2 dni
Dzwonek dla psa
BAUD Dzwonek dla psa

29,99 zł

U Ciebie za 2 dni
Obroża dla psa Solognac 100
Najniższa cena
Kamizelka dla psa SUPERTRACK
Najlepiej oceniany
SOLOGNAC Kamizelka dla psa SUPERTRACK

399,99 zł

(2)
U Ciebie za 2 dni
Kamizelka dla psa Solognac 100 fluo
Najniższa cena
Obroża odblaskowa520
Najlepiej oceniany
SOLOGNAC Obroża odblaskowa520

39,99 zł

(1)
U Ciebie za 2 dni
Smycz dla psa Solognac 100 fluo
Obroża dla psa fluo900
SOLOGNAC Obroża dla psa fluo900

39,99 zł

U Ciebie za 2 dni
Legowisko dla psa Solognac 100
SOLOGNAC Legowisko dla psa Solognac 100

od 39,99 zł

(7)
U Ciebie za 2 dni
Apteczka pierwszej pomocy Solognac dla psa
Koniec serii
SOLOGNAC Apteczka pierwszej pomocy Solognac dla psa

89,99 zł 109,99 zł - 20 zł

U Ciebie za 2 dni
Klatka do transportu psa M Solognac - Norma IATA
Najlepiej oceniany
Smycz skórzana Solognac 900
Najlepiej oceniany
SOLOGNAC Smycz skórzana Solognac 900

69,99 zł

(1)
U Ciebie za 2 dni
Szelki dla psa
SOLOGNAC Szelki dla psa

39,99 zł

(5)
U Ciebie za 2 dni
Obroża do tresury Dogtra ARC 800 camo
DOGTRA Obroża do tresury Dogtra ARC 800 camo

1299 zł

Brak zapasu online, produkt dostępny tylko w sklepach stacjonarnych.
 

Najlepsze karmy dla psa

Pies to nieodzowny kompan człowieka, który jest z nami od wieków. Nierzadko jest też doskonałym towarzyszem w czasie polowań – jego wyjątkowy wzrok, słuch i przede wszystkim węch mogą pomóc nam w namierzeniu zwierzyny, a także zajęciu jak najlepszej pozycji strzeleckiej. Żeby jednak nasz czworonóg był w doskonałej kondycji, a przede wszystkim dobrym zdrowiu, dzięki czemu będzie pełen energii i chęci na kolejne wyprawy. Warto zatem zapewniać mu pełnowartościowe posiłki, by pokryć jego zapotrzebowanie na składniki odżywcze i zatroszczyć się o to, aby mógł prawidłowo się rozwijać. W związku z tym oferujemy karmy w najwyższej jakości, które odpowiadają na potrzeby właścicieli i ich pupili. Zarówno mokra, jak i sucha karma dla psa dostępne w ofercie sklepu Decathlon pozwolą na zbilansowanie diety Twojego psa w taki sposób, by niczego mu nie brakowało. Dodatkowo u nas znajdziesz duży wybór smaczków dla psa, które sprawdzić mogą się chociażby w czasie szkolenia. Wybieraliśmy produkty również pod kątem uznanych producentów, takich jak Purina. Karma dla psa będzie zatem spełniała wszelkie standardy.

Transporter, klatka dla psa

Warto pamiętać, że wybór karm dla swojego psa to nie jedyny czynnik, który wpływa na jego zdrowie i dobre samopoczucie. Oprócz tego należy nie zapominać, jak istotne jest stwarzanie mu odpowiednich warunków niezależnie od sytuacji. Dlatego, odwiedzając sklep internetowy Decathlon, znajdziesz w asortymencie także szeroki wybór klatek dla psa, które umożliwiają sprawny i przede wszystkim bezpieczny transport. Trzeba zwrócić przy tym uwagę, aby transporter dla psa był w pełni dopasowany do potrzeb Twojego pupila. Sprawdź zatem dokładnie wymiary oraz maksymalny udźwig, dostosowując to do rasy, aktualnej wagi i wielkości psa. Dzięki temu, nawet w czasie długiej trasy na łowisko lub też podczas prywatnej podróży nic nie zakłóci komfortu Twojego czworonoga. Posiadanie skrzynki do transportowania zwierzęcia może być także niezwykle przydatne, gdy adoptujemy szczenię, ponieważ w domu możemy stworzyć dla niego przytulny, adaptacyjny kącik w pierwszych i często trudnych tygodniach po adopcji. Tym samym od samego początku zatroszczyć się o samopoczucie swojego pupila.

Szeroki wybór akcesoriów dla psów

Łowczy powinien też posiadać komplet dodatkowych narzędzi, za sprawą których wyprawy z psem będą łatwiejsze dla obu stron. Mowa tutaj o takich dodatkach, jak smycze dla psa, które powinny być wykonane z wytrzymałych materiałów. Zamiast obroży są zaś polecane szelki dla psa myśliwskiego, dzięki którym jeszcze lepiej zadbasz o wygodę swojego czworonoga. W przeciwieństwie do obroży nie powodują one dużego nacisku, szczególnie gdy będzie potrzeba przytrzymać pupila i skłonić go do zachowania bliskiej odległości od właściciela. Decathlon to nie tylko sklep, który oferuje suche i mokre karmy, ale też przydatne elementy wyposażenia dla każdego łowczego, który poluje w towarzystwie psa. Poza smyczami i szelkami znajdziesz u nas również kamizelki ochronne dla psów, legowiska, szczotki i grzebienie do sierści, a także gwizdki. W zakresie tresury można natomiast skorzystać ze specjalnych obroży, które pomagają w nauce poszczególnych komend. Jeśli zastanawiasz się nad doborem właściwego sprzętu i niezbędnych akcesoriów dla psów mysliwskich, skontaktuj się z nami, z przyjemnością odpowiemy na pytania.

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę