Kamizelki myśliwskie

34 oferty

Program Lojalnościowy

Dołącz do programu
Kamizelka myśliwska Solognac 500
Najlepiej oceniany
Kamizelka TRAP 520 SPORTING
Ostatnie sztuki
SOLOGNAC Kamizelka TRAP 520 SPORTING

149,99 zł 189,99 zł - 40 zł

(1)
U Ciebie za 2 dni
Kamizelka myśliwska Steppe 500
Ostatnie sztuki
SOLOGNAC Kamizelka myśliwska Steppe 500

149,99 zł 199,99 zł - 50 zł

(2)
U Ciebie za 2 dni
Kamizelka BALL TRAP 100
Najlepiej oceniany
SOLOGNAC Kamizelka BALL TRAP 100

129,99 zł

(2)
U Ciebie za 2 dni
Kamizelka myśliwska Solognac 100
Najlepiej oceniany
Kamizelka myśliwska SOLOGNAC 100 fluo ŚOI
Ostatnie sztuki
SOLOGNAC Kamizelka myśliwska SOLOGNAC 100 fluo ŚOI

19,99 zł 29,99 zł - 10 zł

(1)
U Ciebie za 2 dni
Kamizelka Supertrack 900
SOLOGNAC Kamizelka Supertrack 900

479,99 zł

U Ciebie za 2 dni
Kamizelka TRAP 900
Ostatnie sztuki
SOLOGNAC Kamizelka TRAP 900

199,99 zł 249,99 zł - 50 zł

(2)
U Ciebie za 8 dni
Kamizelka myśliwska Solognac 500 wzmocniona
Ostatnie sztuki
SOLOGNAC Kamizelka myśliwska Solognac 500 wzmocniona

179,99 zł 199,99 zł - 20 zł

U Ciebie za 2 dni
Kamizelka myśliwska 500 CAMO
Ostatnie sztuki
SOLOGNAC Kamizelka myśliwska 500 CAMO

199,99 zł 269,99 zł - 70 zł

U Ciebie za 2 dni
Kamizelka myśliwska Solognac 500
Ostatnie sztuki
SOLOGNAC Kamizelka myśliwska Solognac 500

109,99 zł 129,99 zł - 20 zł

(1)
U Ciebie za 2 dni
Kamizelka myśliwska Solognac 500 Authentic
Ostatnie sztuki
SOLOGNAC Kamizelka myśliwska Solognac 500 Authentic

199,99 zł 269,99 zł - 70 zł

U Ciebie za 2 dni
 

Praktyczne kamizelki dla myśliwych

Każdy myśliwy wie, że w trakcie polowania istotne jest zapewnienie sobie ciepła, ale i swobody ruchów. Nie ma nic gorszego niż odzież, która jest niepraktyczna i zamiast pomagać, jedynie utrudnia łowienie dzikiej zwierzyny. Dlatego też stworzenie stroju, który będzie nie tylko funkcjonalny, wykonany z wysokiej jakości materiałów i praktyczny, nie należy do najprostszych zadań. Z tego względu w garderobie miłośników polowań, a także fanów wypraw do lasu powinny znaleźć się ubrania na każdą porę roku, zarówno te ocieplane, jak i chroniące przed przegrzaniem organizmu i dyskomfortem w upalne dni. Jednym z elementów garderoby, którego nie powinno zabraknąć u żadnego myśliwego, jest kamizelka myśliwska. W ofercie naszego sklepu znajdziesz szeroki wybór tego typu produktów, dzięki czemu z łatwością dopasujesz odpowiedni model do swoich potrzeb. Oferujemy kamizelki ocieplane, dwustronne czy maskujące, dostępne w różnych kolorach, na przykład kamizelki myśliwskie ostrzegawcze.

Myśliwska kamizelka – jaką wybrać?

Wybór dobrej jakości kamizelki strzeleckiej nie należy do najprostszych, warto jednak poświęcić temu chwilę, aby mieć pewność, że dokonaliśmy właściwego zakupu. Wybierając kamizelkę myśliwską należy kierować się przede wszystkim swoimi potrzebami, warto jednak uwzględnić opinie innych myśliwych, gdyż mogą nakierować nas na podjęcie właściwej decyzji. Bardzo ważne, aby kamizelka była wodoodporna, komfortowa w noszeniu i praktyczna. W tym celu szczególnie warto sprawdzić te modele, które zostały wyposażone w kieszenie. Ich obecność i odpowiednia liczba są bardzo ważne – pojemne kieszenie pozwolą na umieszczenie w nich różnych akcesoriów, które znacznie ułatwiają proces polowania. Kamizelki myśliwskie ocieplane to wybór, który będzie w stanie zapewnić nam odpowiedni poziom ciepła i ochronić przed różnymi niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Ważne, aby taki rodzaj kamizelki był wykonany z wysokiej jakości materiału izolującego. Z kolei kamizelki dla myśliwych używane w okresie letnim powinny być wykonane z wytrzymałych, ale jednocześnie cienkich materiałów, dzięki czemu po założeniu na koszulkę nie będą krępować ruchów i gwarantować odpowiednią temperaturę ciała.

Kamizelki myśliwskie – rodzaje

Dostępne są różne rodzaje kamizelek myśliwskich. Warto pamiętać, że ten element garderoby może pełnić zarówno funkcję praktyczną, jak i reprezentacyjną. Eleganckie kamizelki sprawdzą się chociażby na spotkaniach koła łowieckiego. Takie modele zazwyczaj są wykonane ze skóry lub zamszu i dobrze komponują się z koszulami. Innym rodzajem są kamizelki strzeleckie, które są bardzo dobrym wyborem podczas treningu na strzelnicy czy zawodach sportowych. Powinny być wykonane z materiałów, które nie krępują ruchów i dobrze przylegają do ciała.Podczas wyboru odpowiedniej kamizelki warto zwrócić uwagę na jej kolor. Powinien być maskujący, co ułatwi nam stopienie się z otoczeniem. Dzięki temu stajemy się mniej widoczni dla zwierzyny i łatwiej będzie nam na nią zapolować czy przygotować zasadzkę. Maskującą kolorystykę docenią także fotografowie, którym zależy na niepowtarzalnych ujęciach. Przy wyborze odzieży myśliwskiej nie powinniśmy zapominać o własnym bezpieczeństwie. Kamizelka myśliwska pomarańczowa to bardzo dobry wybór, który zapewni nam odpowiednią widoczność w trakcie polowania.

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę