Koszulki myśliwskie

57 ofert

Program Lojalnościowy

Dołącz do programu
Koszulka z krótkim rękawem Solognac 100 respi camo
Najlepiej oceniany
Koszulka myśliwska polo z krótkim rękawem Solognac 100
Najlepiej oceniany
 

Koszulki myśliwskie o charakterze łowcy

Łowiectwo jest wyjątkową dziedziną, w której dostrzegamy jednocześnie ogromną miłość i szacunek do przyrody, jak również pielęgnowanie odwiecznych zwyczajów i tradycji. Na przestrzeni wieków zaszło w nim wiele zmian, co dotyczy także ubioru. Wciąż jednak łowiectwo dostarcza wielu osobom mnóstwo radości i satysfakcji, pozwala na ucieczkę od zgiełku współczesnego świata i na bliższe spotkanie z przyrodą. Ubiór myśliwski składa się z kilku elementów, wśród których są koszulki myśliwskie. Zostały zaprojektowane oraz stworzone z uwzględnieniem specyfiki warunków panujących w lesie.

Koszulki myśliwskie w kolorach lasu

W łowiectwie ważną rolę odgrywa kamuflaż. Ubiór musi być dostosowany kolorystycznie do warunków, jakie są w lesie. Dominują oczywiście zieleń i odcienie brązu. W takiej samej kolorystyce utrzymane są nasze koszulki myśliwskie. Do wyboru masz modele w brązowym i zielonym kolorze, a także we wzór wojskowy. Są również koszulki myśliwskie w odcieniach beżu. Są jednak takie okoliczności, w których konieczne jest zapewnienie sobie widoczności, czyli np. podczas polowania na grubą zwierzynę z naganką. Wówczas lepszym wyborem będą koszulki myśliwskie w kolorze pomarańczowym. W sklepie Decathlon znajdziesz je w wersji z długim i krótkim rękawem. Koszulki myśliwskie wykonane są z bawełny, która jest miękka, przyjemna w dotyku i nie podrażnia skóry, można więc nosić koszulki w bezpośrednim kontakcie ze skórą. Tkanina jest też wytrzymała na uszkodzenia mechaniczne, ścieranie i przetarcia.

Koszulki myśliwskie na trudniejsze warunki

Oprócz zwykłych, klasycznych koszulek oferujemy szeroki wybór koszulek z długim rękawem, wykonanych z tkaniny o wyjątkowych właściwościach oddychających. Zapewnia ona bardzo dobrą cyrkulację powietrza i zapobiega potliwości. Koszulki myśliwskie wykonane są z poliestru, posiadają przewiewne wstawki i zapewniają swobodę ruchów, bardzo dobrze dopasowują się do ciała. Krój pozwala na przemieszczanie się po terenie w ciszy.

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę