Odzież ostrzegawcza myśliwska

12 ofert

Program Lojalnościowy

Dołącz do programu
Opaska myśliwska odblaskowa
Najniższa cena
 

Czym jest odzież ostrzegawcza?

Polowania zbiorowe to częsta praktyka stosowana przez wielu myśliwych, która pozwala zwiększyć efektywność przeprowadzanych działań. Jednocześnie należy wówczas pamiętać o środkach ochrony indywidualnej, za sprawą której zapewniona zostanie niezbędna widzialność i ochrona przed nieszczęśliwymi wypadkami. Właśnie takie zadanie pełni odzież ostrzegawcza, którą wyróżnia m.in. intensywny, odblaskowy pomarańczowy kolor. Odzież ochronna w postaci fluorescencyjnych akcesoriów myśliwskich to absolutna podstawa w zakresie BHP w czasie polowań zbiorowych i nie tylko. Dołączając takie elementy do swojej garderoby, pozostali uczestnicy polowania czy też inni myśliwi są w stanie określić Twoje położenie, co z kolei przełoży się na wyższe bezpieczeństwo. Jeśli chcesz mieć absolutną pewność, że Twoja odzież robocza jest komfortowa w noszeniu, trwała, a jednocześnie zapewnia Ci widoczność niezależnie od warunków pogodowych, sprawdź koniecznie ofertę sklepu Decathlon. Proponujemy różnorodne akcesoria myśliwskie zarówno dla doświadczonych łowczych, jak i początkujących.

Czym powinna się wyróżniać odblaskowa odzież ochronna?

Osoby spoza sektora myśliwskiego mogą się zastanawiać, skąd bierze się nietypowy kolor wykorzystany w odzieży odblaskowej, która jest wykorzystywana przez myśliwych. Zastosowanie pomarańczowej barwy nie jest tutaj bezpodstawne – jest to kolor niewidoczny dla zwierząt, wobec czego nie trzeba się martwić, że zostaną one spłoszone, nawet jeśli zbliżymy się do nich na niewielką odległość. Jednocześnie jaskrawość odzieży ostrzegawczej decyduje o wysokiej zauważalności przez innych myśliwych. Do najważniejszych parametrów możemy z pewnością zaliczyć wodoodporność, wysoką wytrzymałość, wykorzystanie oddychających materiałów, a do tego wygodę oraz komfort noszenia. Dołożyliśmy wszelkich starań, by odzież ostrzegawcza o intensywnej widzialności, dostępna w naszym sklepie, odpowiadała na najważniejsze potrzeby osób zajmujących się myślistwem. Zachęcamy do przejrzenia pełnego asortymentu z kategorii odzież ostrzegawcza.

Co może wchodzić w skład odzieży ostrzegawczej ?

O bezpieczeństwo w czasie polowania można zadbać na wiele różnych sposobów. Stosowane są m.in. pasy, kurtki, koszulki, spodnie czy bluzy, które mają za zadanie ułatwić przemieszczanie się po lesie i poszerzyć zakres ochrony. Odzież ostrzegawcza odblaskowa może też być dopasowana względem pogody, wobec czego spodnie ostrzegawcze będą przykładowo ocieplane. My natomiast staramy się oferować na pozór drobne, ale istotne elementy, które możesz dodać do swojego ekwipunku w dowolnej chwili. W Decathlonie znajdziesz m.in. pasy odblaskowe w formie opaski na ramię, którą możesz uzupełnić dowolne okrycie wierzchnie bez konieczności zakładania kurtki ostrzegawczej. Warta rozważenia jest również kamizelka. Dodatkowo proponujemy czapki myśliwskie odblaskowe: zarówno z daszkiem, jak i ocieplane, które sprawdzą się w czasie niższych temperatur. Wyposażenie możesz uzupełnić za pomocą solidnych rękawic myśliwskich, również z elementami fluorescencyjnymi. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy i pozostań bezpieczny niezależnie od panujących warunków.

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę