Plecaki, torby myśliwskie i akcesoria

43 oferty

Program Lojalnościowy

Dołącz do programu
Poduszki strzeleckie podpórki
Ecodesign
SOLOGNAC Poduszki strzeleckie podpórki

149,99 zł

U Ciebie za 2 dni
Plecak Solognac 100 20 litrów
Nowość
SOLOGNAC Plecak Solognac 100 20 litrów

79,99 zł

U Ciebie za 2 dni
Torba BALL-TRAP 100 na amunicję (4 pudełka po 25 sztuk amunicji).
Ostatnie sztuki
Taśma maskująca samoprzylepna CE
FUZYON Taśma maskująca samoprzylepna CE

39,99 zł 571,29 zł/kg

U Ciebie za 2 dni
Waga MYŚLIWSKA 200 kg
FUZYON Waga MYŚLIWSKA 200 kg

99,99 zł

U Ciebie za 2 dni
 

Torby myśliwskie, czyli podstawowe wyposażenie

Myślistwo to z pewnością zawód, który wymaga nie tylko określonych umiejętności, ale także sporej dawki cierpliwości, zmysłu organizacji, a także doskonałej znajomości terenu. Oprócz tego każdy myśliwy powinien zawsze mieć przy sobie solidny ekwipunek, który pozwoli mu zarówno sprawnie wykonywać swoje obowiązki, jak i przetrwać bez względu na panujące warunki. Pomóc w tym mogą z pewnością praktyczne torby dla myśliwych, w których znajdzie się miejsce na amunicję oraz wszelkie inne niezbędne akcesoria, bez których trudno sobie wyobrazić jakąkolwiek wyprawę. W ofercie naszego sklepu znalazły się wysokiej jakości torby myśliwskie wykonane z trwałych, a często również wodoodpornych materiałów. Dołożyliśmy wszelkich starań, by poszczególne produkty wyróżniały się funkcjonalnym designem w celu zachowania jak największej pojemności przy jednoczesnej wygodzie użytkowania. Dany model torebki myśliwskiej można nosić np. przewieszony przez ramię lub przypięty do pasa, co pozwoli na nieograniczone ruchy w trakcie przemieszczania się po terenie.

Idealny plecak myśliwski – jaki?

Alternatywą na polowania może być także plecak myśliwski. Torby i plecaki w dużej mierze różnią się jedynie budową i sposobem noszenia, choć czasem zdarza się również, że te drugie są nieco pojemniejsze lub posiadają dodatkowe kieszenie, które umożliwiają uporządkowanie poszczególnych przedmiotów. Wygodny plecak to z pewnością doskonałe miejsca dla akcesoriów myśliwskich, w tym amunicji oraz wyposażenia dotyczącego pierwszej pomocy. Regulowane paski umożliwiają na dopasowanie wybranego modelu do budowy ciała myśliwego i jego komfortu, tak że nawet z pełnym załadunkiem plecak nie będzie stanowił obciążenia ani nie ograniczał ruchów. Wybrany sklep myśliwski z pewnością zaoferuje wiele różnych wariantów wytrzymałych, solidnych plecaków. Znajdziesz je także w Decathlonie. Możesz wybierać wśród różnorodnych pojemności, tak by dopasować pakowność plecaka do indywidualnych potrzeb. Podobnie jak torby, są one wykonane z materiałów o neutralnych barwach, które pozwalają na wtopienie się w otoczenie w trakcie polowania.

Sklep z praktycznymi akcesoriami myśliwskimi

Co powinno znaleźć się w podręcznym ekwipunku każdego myśliwego? Jest to z pewnością w dużej mierze uzależnione od tego, jakiej zwierzyny dotyczy polowanie. W skórzanej raportówce lub w garbaczu z pewnością znajdą się różnego rodzaju noże, ale też pojemniki czy wieszaki, za sprawą których oprawianie zwierzęcia będzie proste i szybkie już na miejscu. Niezwykle przydatna w wielu przypadkach okazuje się podręczna mata strzelecka, która umożliwia zajęcie wygodnej pozycji niezależnie od ukształtowania telefonu. Dodatkowo warto, aby myśliwy wyposażył się w wagę oraz orczyk do ciągnięcia zwierzyny. Nie zapominajmy również o absolutnych podstawach, czyli bidonie i pojemnikach na żywność, które przydadzą się szczególnie w trakcie długich wypraw. Wiele elementów niezbędnego wyposażenia można znaleźć w ofercie Decathlon. Dokładamy też wszelkich starań, by stale poszerzać asortyment i tym samym móc proponować coraz to nowsze rozwiązania. Zaopatrz się w to, co najważniejsze, i ruszaj na bezpieczne i udane łowy.

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę