Akcesoria do butów narciarskich, Suszarki

11 ofert

Program Lojalnościowy

Dołącz do programu
Suszarka do butów / rękawic
Najlepiej oceniany
 

Buty narciarskie – jak jeszcze możesz je udoskonalić?

Z założenia własne buty narciarskie muszą idealnie pasować do stopy. To niezwykle ważny element wyposażenia narciarskiego, ponieważ decyduje on o wygodzie i komforcie jazdy. Wiele osób rozważa zakup wkładek przeznaczonych specjalnie do butów narciarskich. Zdarza się, że na początku buty wydają się dla nas perfekcyjne – lepiej trafić nie mogłeś! Jakie jest Twoje rozczarowanie, kiedy po kilku zjazdach wywołują dyskomfort. Każdy człowiek ma inną stopę, jesteśmy wyjątkowi, co jednak związane jest z pewnymi niedogodnościami. Idealnie dopasowane buty narciarskie bardzo trudno jest wybrać, dlatego proponujemy Ci rozwiązanie, które pozwoli Ci uniknąć niedogodności ich noszenia. Specjalne wkładki przystosowane są do butów narciarskich i do warunków, w jakich są noszone. Ponadto w naszym sklepie znajdziesz inne akcesoria, dzięki którym zadbasz o ten element sprzętu narciarskiego jeszcze lepiej i skuteczniej.

Buty narciarskie ze specjalnymi wkładkami

Stopy są bardzo obciążone podczas jazdy, to na nich skoncentrowany jest cały ciężar naszego ciała. Podobnie jest podczas chodzenia, jednak tym razem nacisk na nie jest większy. W pięcie znajduje się tkanka tłuszczowa, jednak jej ilość jest tam niewielka i często nie wystarcza, aby odpowiednio amortyzować ruchy nie tylko dynamiczne, ale też statyczne.Wkładki do butów narciarskich zapewniają stopie prawidłowe ułożenie i równomiernie rozkładają nacisk na podłoże. Noga w bucie jest stabilna, nie przesuwa się, co minimalizuje ryzyko wystąpienia bólu i kontuzji. Ponadto, buty narciarskie stają się wygodniejsze. Dodatkowo zapewnioną mamy większą izolację termiczną, natomiast osoby z problemami ortopedycznymi mogą liczyć na łagodzenie dolegliwości bólowych.

Kiedy mokro i nieprzyjemnie…

Sytuacja, kiedy wracasz ze stoku, a Twoje buty narciarskie są mokre, jest Ci z pewnością znana. Możesz temu łatwo zaradzić! Do szybkiego suszenia obuwia narciarskiego i rękawic służy specjalna suszarka. Przed wyjściem na stok ogrzewa je, a dodatkowo zapobiega powstawaniu nieprzyjemnych zapachów. Chcesz wiedzieć więcej o naszych propozycjach akcesoriów do butów narciarskich? Mamy ich znacznie więcej! Zapoznaj się z naszą ofertą.

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę