Kominiarki narciarskie

38 ofert

Program Lojalnościowy

Dołącz do programu
Kominiarka narciarska Gruca 3w1 3 rozmiary
Ostatnie sztuki
GRUCA Kominiarka narciarska Gruca 3w1 3 rozmiary

39,99 zł 49,99 zł - 10 zł

(35)
U Ciebie za 3 dni
Kominiarka narciarska dla dzieci Viking Mayo
Zimowe okazje
Kominiarka bezszwowa Viking Sigurd Multifunction, maska
Zimowe okazje
Kominiarka narciarska dla dzieci Wedze
Zimowe okazje
WEDZE Kominiarka narciarska dla dzieci Wedze

14,99 zł 19,99 zł - 5 zł

(53)
U Ciebie za 2 dni
Kominiarka narciarska dla dzieci Wedze
Zimowe okazje
WEDZE Kominiarka narciarska dla dzieci Wedze

39,99 zł 59,99 zł - 20 zł

(19)
Sprawdź dostępność w sklepie
 

Kominiarki narciarskie dla ochrony głowy, twarzy i szyi

To bardzo przydatne akcesoria dla narciarzy, z których korzystają profesjonaliści, jak też amatorzy. Na stoku panują bardzo różne warunki, czasami doskwiera nam wyjątkowo duży mróz, sypie zmrożony śnieg i wieje silny wiatr. Innym razem jest piękne słońce i jedynie delikatny, jak najbardziej wskazany o tej porze roku, mróz. Nasze ciało podczas jazdy narażone jest na wzmożony chłód, szczególnie jeżeli planujemy wielogodzinne szusowanie. Przyda się więc kominiarka narciarska, zapewniająca skuteczną ochronę przed chłodem zarówno szyi i twarzy, jak też głowy. Zawdzięczamy to jej unikalnej, ale prostej konstrukcji. Dużą zaletą jest też jej wielofunkcyjność, ponieważ możemy nosić ją na wiele sposobów. W cieplejsze dni zakładamy ją tylko na szyję, podobnie jak komin narciarski, natomiast w chłodniejsze zakrywamy twarz i głowę.

Kominiarka na narty, która chroni najlepiej

Aby kominiarka narciarska spełniła swoje funkcje, musi być odpowiednio uszyta z wykorzystywaniem właściwych materiałów. Nie może podrażniać skóry, z którą ma bezpośredni kontakt, jednocześnie powinna być lekka, ponieważ nosimy ją w większości przypadków pod kaskiem. Jeżeli chłód odczuwamy szczególnie mocno i marzniemy bardziej, to najlepszym wyborem będzie polarowa kominiarka narciarska. Dla osób, które oczekują ponadprzeciętnego komfortu noszenia, polecamy kominiarki narciarskie, wykonane z oddychającego materiału, który bardzo dobrze odprowadza wilgoć na zewnątrz. Niektóre dodatkowo zostały wzbogacone o jony srebra, działające antybakteryjnie i zapobiegające nieprzyjemnym zapachom.

Kominiarka pod kask narciarski i jej funkcja

Nie tylko dzieci powinny jeździć w kasku. Co prawda, Ci najmłodsi mają taki obowiązek, lecz dorośli również, dla własnego bezpieczeństwa, powinni zakładać go przed wejściem na stok. Kominiarka pod kask narciarski chroni głowę przed chłodem, ale też zabezpiecza przed otarciami, które mogą wywołać zarówno kask, jak też gogle narciarskie. W tym przypadku zyskuje więc dodatkową funkcję.

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę